Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

New World: Fragment gry MMORPG Amazona wyciekł do sieci [WIDEO]

deina czwartek, 4 października 2018, 15:38 News

Filmik nakręcił jeden z uczestników zamkniętych beta-testów.

Akcja gry MMORPG, nad którą pracuje Amazon Game Studios, toczy się w alternatywnej wersji XVII wieku, zainspirowanej wierzeniami społeczności zamieszkującej południowoamerykańskie kolonie. Mamy dostać otwarty świat kształtowany przez graczy, którzy – samotnie bądź we współpracy z innymi, w zależności od upodobań – będą uprawiać ziemię, wytwarzać narzędzia, budować osady i mierzyć się z magicznymi mocami. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Fragmenty rozgrywki – co ciekawe, oryginalnie zamieszczone w serwisie... PornHub – wraz z komentarzem pojawiły się na youtube’owym kanale Less Than Epic.

W nagraniu widzimy bohatera-osadnika, który porusza się po trawiastej przestrzeni, strzelając z łuku do bizonów, wilków i innych przeciwników. Możemy podejrzeć system awansu postaci i wytwarzania narzędzi przy użyciu zebranych komponentów. Posługujemy się w tym celu np. stelażem do suszenia skór i korzystamy z kuźni. Skuteczność walki wydaje się jednak bardziej związana z umiejętnościami i statystykami postaci aniżeli rodzajem ekwipunku.

Jest też kilka rzeczy, których można się tylko domyślać, ponieważ na filmiku nie są widoczne. Dotyczy to systemu funkcjonowania sojuszy i gildii („kompanii”, jak nazwano je w New World) oraz budowania – wedle zapowiedzi ma ono odgrywać dużą, jeśli nie kluczową rolę. Możemy natomiast rzucić okiem na mapę wraz z legendą opisującą znaczenie symboli: są na niej lasy, wyżyny, bagna, łąki i zagajniki, a także ikony zamków, wiatraków i herbów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 5 października 2018, 2:11   Fandir
Wygląda to trochę jak Conan Exiles, tylko w innym settingu.
czwartek, 4 października 2018, 16:25   2real4game
To nie jest beta.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z