Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI: Mali dołączy do gry wraz z dodatkiem Gathering Storm [WIDEO]

Cursian wtorek, 8 stycznia 2019, 20:28 News
PC

Mansa Musa potrafi robić świetne interesy.

Po świątecznej przerwie Firaxis powróciło do ujawniania kolejnych elementów zapowiedzianego na 14 lutego dodatku Gathering Storm. Oprócz pokazanych ostatnio Inków do gry trafi również Mali. Debiutantów poprowadzi Mansa Musa, którego specjalna umiejętność sprawia, że międzynarodowe szlaki handlowe dają dodatkowe złoto za każde pustynne pole, znajdujące się w miastach startowych dla danej karawany. Oprócz tego Mansa Musa otrzymuje szlak handlowy za każdym razem, gdy jego poddani wkraczają w złotą erę. Obywatele Mali doskonale dostosowują się do życia w trudnych warunkach, a centra ich miast dostają dodatkową wiarę i żywność za pola z pustynią. Ich kopalnie generują nieco mniej produkcji niż u konkurencji, ale za to przynoszą więcej złota. Frakcja może kupować budynki z dzielnicy biznesowej za punkty wiary, lecz musi pogodzić się z mniej wydajnym budownictwem i wolniejszą rekrutacją armii. O sile tej ostatniej zadecyduje specjalna kawaleria, zdolna do chronienia pobliskich jednostek handlowych przez splądrowaniem oraz przynosząca złoto za odniesione zwycięstwa. Dodatkowe szczegóły znajdziecie w poniższym filmiku:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 9 stycznia 2019, 22:08   pawel0482
@Maciejka01 zgadzam się, @twig wiem, @sadpanda mi tam się podoba V i VI, obydwie mają to coś wg mnie :)
środa, 9 stycznia 2019, 18:30   sadpanda
Civ5 the best Civ
środa, 9 stycznia 2019, 14:56   twig
@pawel0482 - ale wiesz, że te prezentowane cywilizacje wszystkie wchodzą w skład dużego rozszerzenia, które będzie miało premierę w lutym?
środa, 9 stycznia 2019, 13:28   Maciejka01
@pawel0482 Kasa mój drogi. KASA.
środa, 9 stycznia 2019, 12:00   pawel0482
Głupota z tymi cywilizacajami wg mnie, zamiast zrobić jeden mega dodatek z powiedzmy np 20, 30 nowymi cywilizacajmi to nawypuszczają przez 2,3 lata tryliony dlc-ków xd sam zajmuję się modowaniem cywilizacaji v i vi części i wiem że dodanie nowej ciwki do gry mega trudne nie jest także nie wiem czemu tak postępują.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z