Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRe-Legion: Polski RTS o religijnych fanatykach zadebiutuje lada chwila [WIDEO]

Cursian niedziela, 27 stycznia 2019, 21:29 News
PC

Grę podlano cyberpunkowym sosem.

Warszawskie studio Ice Code Games ogłosiło, że jego najnowsze dzieło zadebiutuje 31 stycznia. Re-Legion zabierze nas w ponure realia roku 2184. Galopujący rozwój technologiczny i powszechna robotyzacja doprowadziły do gwałtownych przemian społecznych i przyczyniły się do pogłębienia przepaści pomiędzy bogatą mniejszością a biednymi masami. Pozbawieni zatrudnienia, skazani na zasiłki obywatele stawali się coraz bardziej sfrustrowani i z niecierpliwością wyczekiwali jakiejkolwiek szansy na zmianę. Tę obiecał im Prorok. Elion, choć początkowo pełen ideałów, z czasem coraz bardziej skupia się na zwalczaniu wszystkich, którzy nie podzielają jego poglądów. Rozpoczyna się wojna z innowiercami.

Ice Code Games zagrało na religijnej tematyce i postanowiło zerwać z kilkoma tradycyjnymi dla gatunku rozwiązaniami. W czasie misji nie będziemy w standardowy sposób rekrutować nowych jednostek. Liczebność swej trzódki zwiększymy, nawracając okolicznych mieszkańców. Podobnie wygląda to w przypadku budowli: aby móc z nich skorzystać, należy wcześniej zwiększyć swoją strefę wpływów. Więcej szczegółów na temat rozgrywki znajdziecie w CDA 11/2018. Wcześniej zerknijcie jednak na zwiastun premierowy:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 29 stycznia 2019, 12:30   TheFrediPL
Znowu cyberpunk... Temat tak przeorany jak tylko można.
wtorek, 29 stycznia 2019, 1:26   miuzik21
Church of new epoch... Cholerne telefony :p
wtorek, 29 stycznia 2019, 1:01   miuzik21
@yakito szczerze wątpię.... Ta gra aż kipi wyraźnymi nawiązaniami do protoplasty Satellite Reigna - Syndicate. Wars. Proponuję sprawdzić. Od klimatu map po jednostki (chociażby mechaniczne pająki)) i sam koncept przejmowania obywateli. Widać tu świadomy koncept od początku do końca. Polecam hasła church od news epoch, persuadetron.
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 21:22   miuzik21
@Eglab Dobrze że jest tu chociaż jeden oświecony, który wie że zbliża się czas dziewięciu :)
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:53   dracon2002
Aha: bez graficznych potworków pokroju Undertale czy Starbound poproszę. Cyberpunk to gatunek, gdzie wizualne wodotryski są bardzo ważne.
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 19:51   dracon2002
@Arthanis: Podaj mi w takim razie jakieś nowe tytuły AAA, bo lubię cyberpunkowe realia. Od razu mówię, że "Deus Ex: Mankind Divided" mam za sobą i było średnie. Bardziej dobre niż złe, ale średnie.
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:59   Bronnson
Mi to bardziej pachnie Satellite Reign doprawionym odrobiną Divided Cybermancy. Obadam.
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 17:34   Eglab
Kościół Nowej Epoki się dziwnie zreformował ;)
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 16:14   Arthanis
@Bluearga
Cyberpunk jest od lat eksploatowany jako gatunek gier, to "nikt przed nimi nie miał odwagi (...)" to komentarz na poziomie telewizji śniadaniowej pewnego kanału :) Fakt, jest to nisza, ale w żadnym momencie historii nie była ona wypełniona pustką. Pełno tutaj gier różnych gatunków, również wielu z półki AAA. Trzeba naprawdę nie mieć pojęcia o czym się pisze, by się tak wygłupić :)
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:06   Dantes
+kugron +Bluearga dokładnie też miałeś na myśli serie Deus Ex jest jeszcze seria System Shock dawno zapomniana przez graczy czy gry z uniwersum Ghost in the Shell, ogólnie cyberpunk nie jest popularny więc dlatego tak mało gier tego typu wychodzi a Cyberpunk może się sprzedać tylko dzięki popularności Wiedźmina.

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
1

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z