Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT„Sonic the Hedgehog”: Filmowy Sonic wygląda potwornie

Witold wtorek, 5 marca 2019, 13:40 Film, serial, animacja

Kto chce odwołać wszystko, co powiedział o remake’u „Pokémon: Filmu pierwszego”?

Kiedy w grudniu ujrzeliśmy pierwszy plakat nadchodzącej produkcji, nie wszyscy byli zadowoleni, ale nikt nie spodziewał się tego, co otrzymaliśmy dzisiaj. Marketingowa agencja Hamagami/Carroll przypadkowo zamieściła na swojej stronie materiały (już niedostępne) mające być podstawą przyszłej promocji dzieła. Widzimy na nich nieco małpiego Sonica, który nie do końca przypomina swój growy pierwowzór.


(Kliknij, aby powiększyć)

Nie jest to najlepsze, co mogliśmy dostać, prawda? Yuji Naka, twórca Sonica, również nie był zadowolony z efektów prac filmowców i po ich zobaczeniu doradził twórcom, by popracowali nad proporcjami głowy i ciała niebieskiego jeża. Najgorsze są jednak oczy – zdecydowanie za małe, z dziwnymi brwiami, nijak niepasujące do bohatera klasycznych gier Segi.

Na materiałach możemy zobaczyć też, jak Paramount postrzega „charakter marki”. Sonic ma być „nonszalancki i sarkastyczny”, „odważny i żądny przygody”, „pewny siebie i chętny do rywalizacji”, „wyluzowany i sympatyczny”, a także „psotny, ale nie złośliwy”. Patrząc na powyższe zdjęcie, dodałbym jeszcze „niepokojący i dziwny”.

„Sonic the Hedgehog” połączy postacie stworzone komputerowo z realnym światem, podobnie jak będzie to miało miejsce w nadchodzącym „Detektywie Pikachu”. Film trafi do kin 8 listopada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 6 marca 2019, 13:27   yonek123
@mrfe To prawda potwornie to jednak lekka przesada.
środa, 6 marca 2019, 13:26   yonek123
SkrzydlatyGryfek jasne są gorsze modele 3D. Ale nie stoją za nimi korporacje pokroju Segi. W porównaniu do Pikachu, czy czegokolwiek od pixara wypada marnie. A jeśli twierdzisz że to hejt na siłę to pewnie film Super Mario Bros z 93 też jest hejtowany na siłę. Widziałem gorsze filmy aktorskie. A ci co piszą że to był słaby film to nie mają własnej opinii i nie są redaktorami tylko ludźmi takowych udajacymi.
środa, 6 marca 2019, 10:21   SkrzydlatyGryfek
To taki hejt na siłę. Idealny może nie jest, ale "potwornie" to kolosalna przesada. Wygląda tak sobie. Widziałem gorsze modele 3D.
Na plakat wszyscy spodziewali się czegoś dużo gorszego, czarnowidząc jakie to okropne, złe i w ogóle. Dzisiaj się potwierdza, że ludzie tylko hejcić umieją, a redaktorstwo umarło góra w 2010 roku. Dzisiaj mamy dziecinadę, ludzi udających redaktorów, którzy podchwytują coś, bo nie wiedzą czym jest fakt, a czym opinia. Poza tym swojej opinii też nie mają, bo małpują innych :)
środa, 6 marca 2019, 0:23   gimemoa
Po jednej stronie mamy cudownie wyglądające Poki w Detektywie Pikachu. Po drugiej stronie to coś. Załamałem się.
wtorek, 5 marca 2019, 22:21   mrfe
Wiem, że autor newsa to też człowiek i ma swoje opinie, ale szczerze mówiąc takiego tytułu bardziej spodziewałbym się na jego blogu, zamiast na stronie "newsy". I całkowicie zdaję sobie sprawę, że ciężko się jest nieustannie bawić w memłanie "uważam, że", "moim zdaniem", "sądzę" etc, ale tak naprawdę chyba nie do prezentowania swojego zdania służą aktualności. Totalnie bym za to przeczytał na tej temat jakiś mini felieton.
wtorek, 5 marca 2019, 20:38   Scorpix
@skurczybyczek666
W Hiszpanii chyba, a nie Rosji.
wtorek, 5 marca 2019, 19:59   IronMan271
skurczybyczek666, a to przepraszam dość dawno to już było i sobie ubzdurałem coś :P
wtorek, 5 marca 2019, 19:53   skurczybyczek666
@IronMan271: masz na myśli amatorską renowację wizerunku Chrystusa? To było w Rosji.
wtorek, 5 marca 2019, 19:28   taz159357
Wygląda jakby 3 lata w łagrach spędził....
wtorek, 5 marca 2019, 19:10   Goku07
Ja czekam aż to będzie kanoniczne:
https:www.youtube.com/watch?v=3Lr9VuGZgmw

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
18

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z