Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Control: Poznaliśmy datę premiery [WIDEO]

Cursian piątek, 22 marca 2019, 12:26 News

Microsoft się wygadał, Remedy potwierdziło.

Najnowsza gra twórców Alana Wake’a początkowo ominie Steama i trafi na Epic Games Store, ale to nie ojcowe Fortnite’a wygadali się na temat daty premiery. Winę ponosi niezawodny w takich sprawach Microsoft, który przedwcześnie podzielił się wieściami na stronach swego sklepu. Stosowna podstrona rzecz jasna zniknęła, ale portal wccftech zdążył złapać screena:


(Kliknij, aby powiększyć)

Bardzo szybko okazało się, że wieści są wiarygodne, bo Remedy potwierdziło je za pośrednictwem portalu Shacknews. Wniosek? W skórę Jesse Faden wskoczymy dokładnie 27 sierpnia. Zanim jednak pobawimy się specjalnymi mocami i fikuśną spluwą, warto rzucić okiem na graficzne wodotryski, które mają na nas czekać w wersji pecetowej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 23 marca 2019, 13:18   zadymek
@fanboyfpsow W ile gier pograsz tylko na Steam?
piątek, 22 marca 2019, 17:39   fanboyfpsow
piątek, 22 marca 2019, 17:36   Scorpix
@fanboyfpsow
Taki Steam ma 30 tys gier, więc to twoje zdanie brzmi trochę jak: Ten grzyb jest PÓKI CO mały, ale niedługo obrośnie cały świat :)
piątek, 22 marca 2019, 17:03   fanboyfpsow
Puki co kilka gier ale to zaczyna rosnąć
piątek, 22 marca 2019, 16:44   Scorpix
@fanboyfpsow
To nie jest monopol. Monopol byłby, gdyby Epic Store byłby jedynym sprzedawcą WSZYSTKICH gier, a nie kilku exów. Na Humble store biedługo mają się pojawić klucze epic, więc o i takim monopolu nie będzie mowy.
piątek, 22 marca 2019, 16:41   Scorpix
Cóż to? PC Maślanka Race się zmienia!... PC Maślanka Race wyewoluował w Steam Mielonka Race :)
Co do gry, to mam nadzieję, że tym razem nie będą się bawić w interaktywny serial.
piątek, 22 marca 2019, 15:57   Seurakeu
@Ogoorek1 Ach, rozumiem :)
piątek, 22 marca 2019, 15:37   Ogoorek1
zapomniałem odwołać się w poście niżej do szanownego pana fanboja fpsów. @Seurakeu ja to nieco inaczej zrozumiałem - oferowana jest usługa w przypadku auta (transport), w przypadku platform jest to produkt w postaci gry. Ale jasne, twoje porównanie też pasuje.
piątek, 22 marca 2019, 15:32   Seurakeu
@Ogoorek1 Dobrze czujesz ;) Moje zainteresowanie motoryzacją kończy się w momencie, kiedy auto się zepsuje. Wtedy kończy się fun i wziuu i trzeba iść załatwiać, a ja nie lubię chodzić i załatwiać, i zastanawiać się, czy ten mechanik mnie nie brzydko okłamie, tak jak ten poprzedni.
piątek, 22 marca 2019, 15:27   Ogoorek1
coś czuję, że nigdy nawet nie stałeś obok reperowanej Dacii :p

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Dodatek do Control rozwinie wątki z Alana Wake’a

News
niedziela, 17 maja 2020

dodatek-do-control-rozwinie-watki-z-alana-wakea Sam Lake postanowił opowiedzieć trochę o swojej grze z okazji jej dziesięciolecia.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z