Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mortal Kombat 11: Twórcy prezentują swoje ulubione „fatale" [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 12:27 News

Wyskoczycie ze skóry.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym dowodem na zwyrodniałą naturę graczy jest popularność, jaką cieszą się tytuły pokroju Postala, GTA oraz „Mortal Combat”. Nowy zwiastun promujący MK 11 raczej nie zmieni tej opinii. NetherRealm postanowiło bowiem pochwalić się zestawem swoich ulubionych „fatali”. Autorzy gry wyróżnili między innymi Johnny’ego Cage’a oraz Gerasa. Niewykluczone, że długie lata intensywnego grania wreszcie rzuciły mi się na mózg, bo patrząc na te wszystkie okropności nijak nie mogę opanować chichotu. Finishery są tak absurdalnie przerysowane, że nie sposób wciąć ich na poważnie. Sądząc po uśmiechach, z jakimi opowiadają o nich twórcy, nie jestem w tym odczuciu odosobniony:

Fani Mortal Kombat powinni też zainteresować się tematem skasowanej kolekcji trzech pierwszych odsłon cyklu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 17 kwietnia 2019, 14:58   misterDVader
Apel do Netherrealm, proszę o zignorowanie Anonimowego669 i robienie dalej tego, co robicie, bo wychodzi wam świetnie.
wtorek, 16 kwietnia 2019, 17:44   Anonimowy669
Te fatale są fatalne, serio. Po pierwsze przesadzili z czerwoną farbą (bo na pewno to nie wygląda jak krew) zwykły kopniak w twarz powoduje wylew hektolitrów tej cieczy. Do tego te tragiczne zbliżenia i slowmo po wykończeniu to naprawdę masakra. Mk X jak dla mnie był idealny, fatale były krwawe i i prezentowały się przyzwoicie, kolory były stonowane w przeciwieństwie do 11 które wali po oczach. Apel do Netherrealm, więcej czerwonej posoki w cale nie oznacza bardziej brutalnej gry -_-
wtorek, 16 kwietnia 2019, 8:04   Borwol
Wiem że to ikona cyklu ale te wszystkie fatality są tak niesmaczne i wyolbrzymione że starsznie zniechęcają mnie do gry. Czekam na kolejne Injustice

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
18

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z