Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ancestors: The Humankind Odyssey – Wiadomo, kiedy pierwsze małpiszony zejdą z drzew [WIDEO]

Cursian czwartek, 23 maja 2019, 16:41 News

Tym razem osobiście przypilnujemy, by ewolucja poszła zgodnie z planem.

Ekipa pod wodzą odpowiedzialnego między innymi za Piaski Czasu Patrice’a Désiletsa od ładnych paru lat grzebie nad grą, w której przeniesiemy się 10 milionów lat w przeszłość i przejmiemy kontrolę nad kolejnymi pokoleniami człekokształtnych. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, by ewolucja nie wywinęła paskudnego numeru i pozwoliła małpom wyjść na ludzi. Nasi podopieczni stopniowo opanowują nowe zdolności, zarówno manualne, jak i te związane z przekazywaniem zgromadzonej wiedzy kolejnym pokoleniom. Ciekawym posunięciem wydaje się wyrzucenie z gry minimapy oraz radaru, co ma pozwolić lepiej wczuć się w klimat i zrozumieć problemy, z jakimi zmagali się pradawni odkrywcy. Jeśli powyższy rys brzmi dla was obiecująco, zakreślcie sobie w kalendarzach 27 sierpnia 2019, bo to właśnie wtedy – przez pierwszy rok wyłącznie za sprawą Epic Games Store – gra trafi na pecety. Właściciele PS4 oraz XBO poczekają do grudnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
18

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z