Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Warhammer: Vermintide II – Winds of Magic: Zwierzoludzie bohaterami nowego zwiastuna fabularnego [WIDEO]

Cursian czwartek, 30 maja 2019, 16:22 News

Poznaliśmy też orientacyjną datę premiery dodatku.

Od oficjalnej zapowiedzi Winds of Magic minęło już kilka miesięcy i wydawało się, że Fatshark kompletnie zapomniało o temacie. Dzięki najnowszemu zwiastunowi fabularnemu dowiedzieliśmy się jednak, że dodatek ma się dobrze i trafi na rynek w sierpniu tego roku. Uwagę graczy ma przykuć przede wszystkim armia zwierzoludzi, w szerach której zameldują się między innymi jegomoście wzmacniający swoich kolegów rozmaitymi totemami. Grunt po inwazję przygotowuje nowy zwiastun:

Wbrew fabularyzowanemu filmikowi Winds of Magic nie zaoferuje nowej kampanii i każe nam się zadowolić pojedynczą misją wprowadzającą. Zabawa ma się skupiać przede wszystkim na tytułowych Wiatrach Magii, które będą pełniły rolę czegoś w rodzaju mutatorów i staną się częścią nowego systemu wyzwań. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ, ale najkrócej mówiąc chodzi o to, że co jakiś czas autorzy przygotują specjalne misje, zbudowane wokół kilku zmiennych. Mogą nam przykładowo kazać przechodzić jedną ze znanych map w przeciwnym kierunku, zapewniając bohaterom stałą regenerację zdrowia, ale jednocześnie zadając im rany z każdym razem, gdy podniosą ręce na przeciwników.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 30 maja 2019, 22:14   DonKozunio
@zadymek yyy chyba nie uważałeś w szkole na lekcjach, kiedy była przerabiana mitologia grecka jeśli sądzisz, że to Games Workshop wymyślił "kozłoludzi"
czwartek, 30 maja 2019, 16:40   zadymek
O, już wiem skąd Blizz zerż...zapożyczył "kozoludzi".

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z