Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Roller Champions: Esport na wrotkach [WIDEO]

spikain poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:07 News

Ubisoft zapowiedział swoją własną, wrotkową wersję Rocket League. W demo pre-alpha można zagrać... dziś!

Ale tylko do 14 czerwca. Więc spieszcie na Uplay i sprawdźcie, czy warto czekać na pełną wersję!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 11 czerwca 2019, 8:49   Moooras
Grafika straszna, ale generalnie zrobienie gry na podstawie Motorballa jest odjechanym pomysłem. Niech by tylko bardziej przypominało to co było na filmie :(
wtorek, 11 czerwca 2019, 0:53   2real4game
Ponadto graficznie prezentuje się kiepsko, nie jest specjalnie efektowne i może mocno irytować, gdy w przeciągu 10 sekund zostanie się powalonym trzy razy od razu po wstaniu. Podejrzewam, że może być trochę ciekawiej, gdy gracze z tytułem się oswoją i wyniki będą koszykarskie (w czasie jednej kwarty). Także pewnie kilka spotkań jeszcze rozegram, ale później będę spokojnie czekał na rozwój/anulowanie tytułu.
wtorek, 11 czerwca 2019, 0:43   2real4game
Na razie udało mi się rozegrać dwa mecze, przy trzecim coś się wykrzaczyło. W każdym bądź razie arena jest trochę mała i mogłaby być większa liczba graczy. Przy 5 na 5 można by już myśleć o jakiejś taktyce. Poza tym nie do końca czuję kontrolę nad postacią. Wydaje mi się równie dziwna jak w Breakawayu Amazona. Rzucanie też zastanawia, bo strzeliłem bramkę z pozycji, z której nie miałem prawa strzelić.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:51   Gavriel6
Ten twój przytyk miałby sens, gdyby w majańsko-azteckiej piłce zawodnicy jeździli na wrotkach/rolkach, bo większość sportów zespołowych zakłada zdobywanie punktów poprzez wrzucanie okrągłego/owalnego obiektu do/przez swego rodzaju bramkę. I, jak dobrze pamiętam, o ile można było brutalnie faulować w tej majańskiej piłce, zawodnicy skupiali się na punktach, bo tak szybciej można było wygrać. I gdyby ten pomysł nie był wykorzystany przynajmniej 5 razy, w tym w dwóch przytoczonych prze zemnie przykładach.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:36   Lyzwa92
"Hej zróbmy grę o azteckim (czy tam majańskim) sporcie tylko futurystycznie, na wrotkach i z neonami". Co oni biorą w tym Ubi.
poniedziałek, 10 czerwca 2019, 23:18   Gavriel6
Wygląda to jak wersja PG13 Motorballa z Battle Angel Ality, i Rollerballa z filmu pod tym samym tytułem. Heh, i oczywiście open beta, macie, przetestujcie to dla nas.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z