Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Harvest Moon: Friends of Mineral Town dostanie remake na Switcha

Witold wtorek, 2 lipca 2019, 14:00 News

Hm, a może jednak Story of Seasons: Friends of Mineral Town?

Niedawno firma Natsume zapowiedziała, że w produkcji znajduje się kolejny Harvest Moon. Fani serii zareagowali na to raczej ozięble, ponieważ oprócz nazwy gra ta nie będzie miała niczego wspólnego z oryginalnym cyklem. Jak zresztą wszystkie Harvest Moony już od jakiegoś czasu, kiedy to rozeszły się drogi dotychczasowego zachodniego tłumacza i dystrybutora, Nastume właśnie, oraz samych twórców kultowych symulatorów życia na wsi, Victor Interactive Software wykupionego później przez Marvelous Entertainment. Od tamtej pory prawa do angielskiego tytułu pozostały przy dystrybutorze (który zaczął z kolei wydawać swoje symulatory pod znaną nazwą), a kolejne odsłony produkcji Marvelous noszą miano Story of Seasons. Ot, przestroga dla na wszystkich, żeby przed podpisaniem umowy poważnie rozważyć wszystkie jej konsekwencje.

Nie mówmy jednak o przeszłości, skoro przyszłość rysuje się tak optymistycznie! A może jednak musimy o niej wspomnieć, ponieważ, jak donosi japońskie Famitsu, na Switcha zmierza połączony remake Harvest Moona: Friends of Mineral Town oraz Harvest Moon: More Friends of Mineral Town (obie gry różniły się przede wszystkim płcią postaci sterowanej przez gracza). Tytuły te debiutowały jeszcze na Game Boyu Advance w 2003 i same z kolei były odnowionymi wersjami Harvest Moon: Back to Nature z pierwszego PlayStation. Nieco to pomieszane, przyznaję. Najważniejsze jest to, że nowa gra na zachodzie najpewniej zwać się będzie po prostu Story of Seasons: Mineral Town Reunion. Więcej szczegółów mamy poznać na dniach, a na ten moment możemy obejrzeć kilka screenów z nadchodzącej produkcji.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Remake Harvest Moon: Friends of Mineral Town, czyli Story of Seasons: Mineral Town Reunion (prawdopodobnie), trafi na Nintendo Switcha 17 października.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 2 lipca 2019, 15:42   Vixart
Dla mnie świetna wiadomość jako fana i kolekcjonera serii HM czekam. Jeszcze tylko HM : BTN z usuniętymi błędami , poprawioną rozdzielczością i oczywiście opakowane w świetne pudełko kolekcjonerskie a będę czekał jak na Cyberpunka.
wtorek, 2 lipca 2019, 15:06   Dantes
+Buzyn niektórych gier 2d lepiej nie ruszać inna sprawa, że Harvest Moon na SNES na mnie wielkiego wrażenie nie zrobiło w porównaniu do takich hitów SNES jak Super Mario World, Yoshi's Island, Kirby Super Star czy Super Bomberman 1+2 :]
wtorek, 2 lipca 2019, 14:38   Buzyn
To 3D wygląda bardzo bardzo brzydko...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z