Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dreams: Autorzy zatrudniają profesjonalnych twórców poziomów

Wokulski czwartek, 25 lipca 2019, 16:01 News

Hej, czy mój Epic Minecraft Escape z 2011 roku przejdzie?

Dreams to znajdujący się we wczesnym dostępie na PS4 sandbox studia Media Molecule. Produkcja zawrze w sobie obszerny jak nigdzie dotąd, intuicyjny kreator, dzięki któremu stworzymy całe "gry w grze" bez posiadania doświadczenia w kodowaniu. I oczywiście wrzucimy je do sieci.

Ale nie samą wyobraźnią i tworzeniem człowiek żyje; chce też pobierać i przechodzić, a przyjemnie byłoby po pierwszym włożeniu płyty w napęd zobaczyć jakieś gotowce lub wejść do eksploratora i na dzień dobry uruchomić poziom typu AAA. I tu właśnie z pomocą przychodzi nietypowe ogłoszenie, jakie firma wystosowała na swojej stronie.

Twórcy szukają bowiem „małych zespołów developerskich”, których zadaniem stanie się współpraca na rzecz tworzenia przygód we wnętrzu gry jak i – być może – elementów kampanii. Media Molecule podkreśla, że „nie chcą standardowo wynieść pracy na zewnątrz”, a działać razem na rzecz kreatywności.

Wymagania? Oferta oparta o kontrakt jest bardzo otwarta. Główny warunek to doświadczenie w pracy z edytorem gry (ta znajduje się we wczesnym dostępie, więc zainteresowani posiadają już możliwość nauki obsługi narzędzi). Oprócz tego Media Molecule poszukuje "artystycznych dusz, otwartych na współpracę i będących sobą".

Portfolio złożone z rozmaitych wytworów nadzwyczaj wskazane. Warto zwrócić uwagę na fakt, że słowo „developer” wymieniono tylko raz; dalszy ciag dokumentu nie wspomina o umiejętności programowania. Zainteresowani mogą składać swoje CV, zipy i linki do wetransferu tutaj.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z