Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fall of the Samurai wydane ponownie jako część Total War Saga

Cursian środa, 14 sierpnia 2019, 17:15 News
pc

W pakiecie wszystkie frakcje z DLC.

Fall of the Samurai zostało oryginalnie wydane w 2012 roku jako samodzielne rozszerzenie do Total War: Shogun 2. Akcja gry toczy się w XIX wieku i ukazuje ostatnie lata starego porządku. Japonia otwiera się na świat i przechodzi dynamiczne zmiany, a niechętni im samurajowie stają do nierównej walki z nowoczesną armią.

Dodatek od samego początku był wskazywany jako przykład idei stojącej za cyklem Total War Saga (stosunkowo krótkie, ale intensywne okresy historyczne, które w dużym stopniu wpłynęły na losy świata). Creative Assembly zdecydowało się więc wydać go ponownie i oficjalnie zaliczyć do rodziny. Total War Saga: Fall of the Samurai zawiera wszystkie frakcje z DLC (Obama, Tsu i Sendai). Dotychczasowi właściciele gry nie muszą rzecz jasna kupować jej ponownie, a wspomniane dodatki pobiorą za darmo.

Według nieoficjalnych informacji Creative Assembly pracuje też nad zupełnie nową częścią Total War Saga. Tym razem weźmiemy podobno udział w wojnie trojańskiej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 17 sierpnia 2019, 15:05   ares354
@Darkstar Coś Mi się zdaje że jesteś...i nie dokończę mej wypowiedzi. Ja grałem w serię Total War od roku jej powstania a to się datuje na okres czerwca roku Pańskiego 2000. I NIGDY, ALE TO nigdy CA nie zrobiło Total Wara w okresie XVI-XVIII wiek, Europa, stary człowieku wszystko wiedzący.
sobota, 17 sierpnia 2019, 15:02   ares354
Medieval II nigdy nie dotknął okresu po upadku Konstantynopola gdzie dla wielu kończy się okres Średniowiecza. Empire i jego dodatek toczy się albo w latach 1750 plus albo ponad 1800, gdzie to jest niby okres o którym mówię !? Fall of the Samurai toczy się w XIX wieku !? Zaczynasz grę w 1864 roku....Jedynie Shogun 2 się kwalifikuje ale obejmuje tylko Japonię, słabo.
Kurde człowieku, Ja mówię o okresie potęgi Imperium Osmańskiego, a nie jego upadku w dół.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 22:26   Darkstar181
@aresAle Ty wiesz że okres nowożytny jest datowany pomiędzy XV a XIX wiekiem, co oznacza że Total War ma aż cztery gry z tego przedziału, to jest Medieval II, Napoleon, Empiere, oraz Shogun 2 wraz z DLC Fall of The Samurai ? :D
Może chodziło Ci o okres współczesny ? ;)
Imperium Osmańskie z Brytyjczykami (między innymi) miałeś właśnie w Empire.
Coś mi mówi że coś Ci się pomieszało, albo jesteś na tyle młody że możesz nawet nie wiedzieć że trochę tych gier z Total Wara już było.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 21:37   ares354
Niesamowicie ciekawe jest to że żadna cześć Total War nie dotknęła okresu Nowożytności w żadnym stopniu, pytanie tylko dlaczego. Rozumiem że dlatego iż głównymi graczami tamtego okresu nie są Brytyjczycy. Unikają tego okresu jak ognia, aż dziw bierze że dano nam zagrać choć raz Imperium Osmańskim, Węgrami, Szwedami, Rzeczpospolitą tego okresu. Rozbicie dzielnicowe Świętego Cesarstwa Rzymskiego, wojna 30 letnia...nie do pomyślenia.
czwartek, 15 sierpnia 2019, 1:25   kisiel231
Czekam na wojnę trzydziestoletnią.
środa, 14 sierpnia 2019, 21:45   Dragantis
Trochę rozczarowujące dla mnie jest to że następną częścią sagi będzie Troya, liczyłem na okres wojny secesyjnej w stanach.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Humble Bundle: Total War, więcej Total Wara, a na deser Total War

News
środa, 16 września 2015

humble-bundle-total-war-wiecej-total-wara-a-na-deser-total-war Dzień dobry, czy przyjmie pan/i do swojego domu Total Wara? Nowe Humble Bundle to gratka dla tych, którzy przegapili co ważniejsze rozdziały z piętnasoletniej historii serii, a przy okazji znakomita okazja, żeby oswoić się z mechanikami, które zatrybią również w nadchodzącym Warhammerze.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z