Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie 2019 – Rusza charytatywna impreza speedrunnerów [WIDEO]

Witold czwartek, 15 sierpnia 2019, 9:22 News

Jeżeli chcielibyście udowodnić, że gry nie są winne całemu złu świata, to dziś jest ku temu świetna okazja.

Polacy nie gęsi i swoje Games Done Quick mają! Co prawda szansa, że uzbiera się tak imponująca kwota jest raczej mała. Nie zmienia to faktu, że piąta już edycja Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie to ważna impreza na gamingowej mapie Polski i nie wypadałoby jej nie zauważyć.

Tegoroczna odsłona będzie trwała od dzisiaj do niedzieli wieczorem, a w jej trakcie uczestnicy będą starali się speedrunnować (czyli po prostu przechodzić jak najszybciej) kilkadziesiąt tytułów, w tym również takich szczególnie bliskich Polakom. Tak więc już prawie na początku zabawy widzowie będą mogli obejrzeć zmagania w pierwszym Gohthicu, w sobotę ważnym punktem będzie na pewno mierzenie się z GTA: San Andreas, a zabawę zakończy Wiedźmin 3. Oprócz tego w programie zobaczymy Quake'a, pierwsze Fallouty, F.E.A.R., czwartego Tony'ego Hawka czy... Simsy 3 oraz Misia Uszatka: Wyścigi Gokartów. Pełną rozpiskę tytułów i godzin, o których rozpocznie się transmisja z podejścia do nich, znajdziecie tutaj.

Ach, bo nie wspomniałem o tym, że przez cały czas trwania imprezy odbywającej się w Stróży, gm. Rząśnia, woj. łódzkim wszystkie zmagania będziemy mogli oglądać na żywo na Twitchu wydarzenia (ale dopiero za kilka godzin).

Jeżeli jesteście zupełnie zieloni w temacie speedrunnów, poniżej możecie obejrzeć wideo, w którym GSPS kompleksowo tłumaczy całe zjawisko.

Więcej o akcji możecie przeczytać na stronie Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie. Pamiętajcie – im szybciej, tym krócej! Czy jakoś tak.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 sierpnia 2019, 17:49   Azaraphiel
O fajnie, coś na pewno obejrzę.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z