Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Indyczek od Devolvera, w Death Stranding będzie giwera

Witold czwartek, 29 sierpnia 2019, 18:00 News

Australijczycy przyznają kategorię wiekową Death Stranding, pracownicy GameStopu oglądają gameplay The Last of Us Part II, Devolver wydaje kolejną zwariowaną grę niezależną, NBA 2K20 próbuje odowodnić, że nie tylko loot boksami stoi, a my wciąż stoimy w kolejce do logowania w WoWie.

Australijski urząd zajmujący się klasyfikacja wiekową gier przyznał Death Stranding kategorię 15+. Dowiedzieliśmy się dzięki temu... no, niczego nowego. Gra będzie miała funkcje sieciowe i spotkamy się w niej z przemocą (także z bronią palną – i pyk, stąd tytuł) i mocnymi scenami. Szokujące!


Podczas GameStopowej konferencji, na której obecni byli menadżerowie sklepów całej sieci, wśród pokazywanych gier znalazło się także The Last of Us Part II. Szczęśliwcy na miejscu mogli obejrzeć gameplay z gry, a reszta świata ma go podobno zobaczyć „niedługo”. Czekamy!


Dzisiaj premierę na pecetach i Switchu ma Heave Ho, nowy tytuł od Devolver Digital. Naszym celem jest po prostu nie spaść. A więcej (acz niewiele) zobaczycie na poniższym zwiastunie:


Ostatni „hazardowy” trailer NBA 2K20 nie spotkał się wśród graczy z ciepłym przyjęciem (delikatnie mówiąc). Czy nowy zwiastun pokazujący minigierkowy tryb The Neighborhood przywróci ich wiarę w ten tytuł? Nie sądzę, ale spróbować warto.


Blizzard w nowym patchu „znacznie zwiększa liczbę graczy, którzy mogą być jednocześnie zalogowani i grać” w WoW Classic. Spokojnie, na naszych serwerach w kolejce dalej czeka się kilka godzin. Ale już nie 15!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 29 sierpnia 2019, 18:15   JillSandwich
mocne sceny w Death Stranding: zobaczymy siurka głównego bohatera

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
1

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z