Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Na marginesie] Destiny jest już darmowe, ktoś chyba upadł na głowę

Witold wtorek, 1 października 2019, 18:00 News

Destiny 2 debiutuje na Steamie, Lego The Last of Us, figurka Spyro za ponad 1500zł, Sniper Elite III na Switchu, Conan Exiles z wierzchowcami.

Tak w ramach przypomnienia: Destiny 2 emigruje dziś ostatecznie na Steama i staje się darmowe (tzn. jego podstawowa wersja, za nowy dodatek, Twierdzę Cieni, musimy zapłacić). Jedocześnie przestaje działać na Battle.necie, więc jeżeli nie zdążyliście przenieść swojej postaci... Przyjmijcie wyrazy współczucia.


Niejaki Adam J. Middleton, artysta pracujący w zajmującym się figurkami i modelami Weta Workshop, postanowił w ramach hobby zaprojektować bohaterów drugiego The Last of Us w świecie... Lego. Prezentuje się to świetnie (patrzcie poniżej), a na jego profilu na ArtStation znajdziecie jeszcze więcej ciekawych prac (w tym także Lego Django czy postaci z ostatniego „Blade Runnera”).


Polubiliście się ze Spyro Reignited Trilogy, odświeżonym klasykiem z pierwszego PlayStation? To możecie skusicie się na świetną figurkę z nim związaną kosztującą jedyne 424,99 dolarów, która wreszcie trafiła do sprzedaży? Jednak nie? Gdybyście zmienili zdania, będzie czekać tutaj.


Mający już swoje lata trzeci Sniper Elite debiutuje dziś w wersji ostatecznej na Nintendo Switchu. Z tej okazji mamy więc zwiastun:


Wieści delikatnie spóźnione, ale: w Conan Exiles w ramach darmowej aktualizacji pojawią się niedługo wierzchowce. Nie wiemy, czy mowa tylko o koniach, czy może również innych zwierzętach (oby mamuty!). 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 1 października 2019, 23:18   noirmistig
Nie no, spoko, wciąż możesz przenieść :D na stronie bungie znajdziesz info o połączysz konta battlenet i Steama i będzie git
wtorek, 1 października 2019, 22:12   LazyPower
@gamingman21 Bungie napisało na oficjalnej stronie internetowej Bungie.net, żeby przeniešć swoje postacie przed 1 października tego roku. Instrukcja, jak to zrobić była napisana chyba w 10 językach, w tym w języku polskim. Nie zdążyłeś przenieść - twój problem.
wtorek, 1 października 2019, 21:47   SerwusX
Trzeba było przenieść.
wtorek, 1 października 2019, 19:27   gamingman21
Czyli co wydałem kasę nie przeniosłem postaci na konto steam I co się dzieje z moją grą? Kasa w błoto?
wtorek, 1 października 2019, 18:45   HeklusDwa
Dzięki wielkie za odpowiedź.
wtorek, 1 października 2019, 18:36   Dominoo
ale jeśli fabularnie shadowkeep będzie tak dobry jak forsaken, a nowy raid chociażby zbliży się do poziomu last wisha (który jest chyba jedną z lepiej zaprojektowanych aktywności w historii gier online), to myślę że warto wysupłać nań parę szekli.
wtorek, 1 października 2019, 18:34   Dominoo
@HeklusDwa
teoretycznie darmowe są podstawka i pierwsze dwa dodatki
w praktyce dali jeszcze więcej, bo od teraz wszystkie lokacje (nawet te z nowego dodatku) dostępne są dla każdego, podobnie jak część płatnych trybów z dodatku forsaken i towarzyszącej mu przepustki sezonowej (czyli miodny gambit i nieco mniej ciekawe, ale rownież warte uwagi, kuźnie i menagerie).
kruczek w tym, że jest to ta bardziej "powtarzalna" i grindowa cześć destiny. Nowe kampanie i raidy są już dostępne tylko po zakupie dodatków
wtorek, 1 października 2019, 18:28   frostuch
@HeklusDwa
Jeśli dobrze pamiętam, wcześniejsze dodatki miały być częścią podstawki.
wtorek, 1 października 2019, 18:16   HeklusDwa
Uno momento, podstawka Destiny 2, nowy dodatek do kupienia ok, a co z pozostałymi dodatkami?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z