Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITVampire: The Masquerade – Coteries of New York: Zobaczcie gameplay z polskiego Wampira [WIDEO]

Witold środa, 30 października 2019, 8:38 News

Klimatycznie, choć nieprzesadnie dynamicznie.

Fani Świata Mroku otrzymali ostatnio umiarkowanie silny cios – wyczekiwane Bloodlines 2 trafi na rynek później niż zapowiadano. Niby nie powinno nas to dziwić (prezentowane fragmenty nie wyglądały aż tak zaawansowanie), ale wciąż liczyliśmy, że zagramy w marcu 2020. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło – dzięki temu może więcej z nas zechce przyjrzeć się „konkurentowi” gry Paradoksu – Coteries of New York.

Do tej pory produkcję Draw Distance mogliśmy podziwiać tylko na screenach i nie do końca mieliśmy pojęcie, jak będzie prezentować się w ruchu. Dzięki zwiastunowi zawierającemu fragmenty rozgrywki wiemy już, że zdjęcia absolutnie nam wystarczyły.

No dobra, przecież nie spodziewaliście się gry AAA, prawda? Nie znaczy to, że będzie to zły tytuł – publikowane materiały sugerują, że twórcy dobrze rozumieją zasady rządzące uniwersum i starają się je oddać w swoim dziele. Czy Vampire: The Masquerade – Coteries of New York podoła temu zadaniu, pecetowcy przekonają się 4 grudnia. W pierwszym kwartale 2020 produkcję dostaną zaś posiadacze Nintendo Switchów (a rozmowy na temat wersji na Xboksa One oraz PS4 wciąż trwają).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 30 października 2019, 19:39   Tzar
Może być i VN, ale niech się chociaż na aktorów wykosztują.
środa, 30 października 2019, 10:20   Uplink
Wydaje mi się że od początku przebąkiwali że to będzie quasi-przygodówka, i jak @CYBERTRIBAL słusznie zauważył to będzie bardziej visual novel (chociaż pewnie z większą ilością wyborów niż w typoweh noweli). Także dla mnie większego zaskoczenia nie ma i z zainteresowaniem czekam na premierę.
środa, 30 października 2019, 10:19   erte666
Bo to ma być VN i ja się w sumie cieszę z tego powodu. Inny typ gry, może być przyjemny :)
Jednak, ktoś wie, czy język polski zostanie dodany do rodzimej gry?
środa, 30 października 2019, 10:08   CYBERTRIBAL
Jak na razie wygląda mi to jakąś wiziual nowelkę.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z