Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITI Am Jesus Christ: W nowym symulatorze będziemy dokonywać cudów. Dosłownie [WIDEO]

Kaladin sobota, 7 grudnia 2019, 17:20 News

To chyba jedyna gra, której fabuła znana jest od 2000 lat?

Kiedyś, dawno temu, myślałem, że po symulatorze bycia kozą żadna gra mnie już nie zaskoczy. Później pojawiły się jednak tytuły, które pozwalały wcielić się w kromkę chleba, pijaka spod sklepu, toaletę czy automatyczny odkurzacz. Dlatego kiedy usłyszałem, że na rynku gier ma pojawić się symulator bycia Jezusa, jedynie wzruszyłem ramionami i pomyślałem: "A w sumie czemu nie?".

Gra jest dokładnie tym, o co możecie ją podejrzewać. Poprowadzimy Jezusa przez serię wydarzeń opisanych w Nowym Testamencie, gdzie będziemy uzdrawiać chorych, chodzić po wodzie, magicznie materializować ryby czy wypędzać demony. Produkcja to pierwsze dziecko studia SimulaM, która zadebiutuje na komputerach osobistych za pośrednictwem Steama. Kiedy? Cóż, pewnie idealną datą byłaby zbliżająca się Wigilia, ale twórcy, niestety, nie doprecyzowali jeszcze premiery. Za to możemy już zobaczyć pierwszy zwiastun. Tylko uwaga, spoilery dla tych, którzy nie doczytali jeszcze do końca Biblii!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 8 grudnia 2019, 11:39   freynir
Fabuła znana od 2000 lat? Nie powiedziałbym. Od 2000 lat znamy głównego bohatera, ale już jego przygody są przedstawione w 4 oficjalnych wersjach (tzw. ewangelie) , zatwierdzonych ca.1500 lat temu, a oprócz nich znane są wersje apokryficzne (tzn. nie wchodzące w oficjalnie uznany kanon) plus wydarzenia znane tylko z komentarzy do wersji oficjalnych (Apokalipsa św, Jana plus Listy św. Pawła).
PS- a będzie misja z bacikiem na placu świątynnym?
niedziela, 8 grudnia 2019, 10:41   Wiedzmin673
Fajna gierka
niedziela, 8 grudnia 2019, 10:19   TesterGier
Czuję, że będzie w Grach z Kosza na TV Gry Online:D
niedziela, 8 grudnia 2019, 9:49   Kwasiunia
Ładna muzyka i animacje ludzi. Miło że są odnośniki do cyctatów z Biblii. Wydaje mi się, że ciekawy pomysł. Jedyne co mi nie do końca podpasowało to fakt, że Jezus taki jakiś za bardzo biały chyba jak na moje wyobrażenia.
sobota, 7 grudnia 2019, 23:13   goliat
NR Geek będzie miał kolejny tytuł do programu Zagrajmy w crapa.
sobota, 7 grudnia 2019, 18:59   piterbro
Ja nie wiem, czemu reklamuje się tutaj takie śmieci? Wiadomo, na Steam pełno takiego badziewia pojawiło się przez lata, ale od razu widać, że to będzie badziew z zerową grywalnością, dla którego średnia na metacritic, jeśli dobije do 20 pkt, będzie sukcesem.
sobota, 7 grudnia 2019, 18:59   zadymek
Neah, cuda w Requiem lepsze. I jest "wypędzanie" demonów ;)
sobota, 7 grudnia 2019, 17:46   GolemDorfl
Co następne? Gra typu hack'n'slash "I am M.... (you know who)"? ;)))

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z