Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMicrosoft zapłacił 20-30 milionów dolarów Ninji za streamy na Mixerze

Ninho wtorek, 28 stycznia 2020, 13:41 News

Taką informację podało CNN.

Na początku sierpnia świat obiegła informacja, iż Tyler "Ninja" Blevins, najpopularniejszy streamer na Twitchu, opuszcza platformę na rzecz microsoftowego Mixera. Mówiło się wówczas o ogromnych pieniądzach, jakie Microsoft zapłacił Blevinsowi za przenosiny, jednak dokładna kwota pozostawała nieznana. Aż do teraz, bo CNN Buisness poinformował, że kwota za wieloletni deal opiewała na 20-30 milionów dolarów. Portal jako swoje źródło podał CEO agencji Ader, Justina Wardena, który miał mieć bezpośredni wgląd w umowę między Ninją a Microsoftem. 

Według Wardena oraz CEO Evolved, Ryana Morrisona osobom, które na Twitchu gromadzą 10 tysięcy lub więcej unikalnych widzów, Mixer może oferować do 10 milionów dolarów za przejście. Mniejsi streamerzy mają szansę wynegocjować kwoty do 1 mln $. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 29 stycznia 2020, 17:40   mapokl
@gbaranek A te ich pensje to ułamek tego co zarabiają ci co ich sobie kupują czy sponsorują. Po prostu wiedzą, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
środa, 29 stycznia 2020, 17:34   mapokl
@gbaranek A sprawiedliwie społeczne jest to, że np. fryzjer pracujący po 12h dziennie w jednym kraju zarabiania ułamek tego co w innym pijaczek dostaje na ulicy? Świat nie jest i nigdy nie będzie sprawiedliwy. Przynajmniej dopóki na nim żyją ludzie.
środa, 29 stycznia 2020, 16:31   gbaranek
I nie chodzi o to, że im zazdroszczę. Miejcie świadomość, że przez te ich zatrważające pensje płacicie potem wyższe abonamenty GPU, Netflix, opłaty za kanały sportowe itp.. Nawet jeśli nie interesuje Was Mixer, czy piłka nożna, to jeśli chcecie skupić się na graniu, czy oglądaniu niszowego sportu musicie najpierw się zrzucić na te ich pensje.
środa, 29 stycznia 2020, 16:27   gbaranek
Uważam, że takie kwoty są niemoralne. Dotyczy to zarówno piłkarzy, aktorów jak i streamerów. Pewnie nie jeden spawacz, fryzjer, czy inny szewc, też trenowali latami i zapewne pracowali równie ciężko jeśli nie ciężej, by stać się najlepszymi w swojej dziedzinie, a o ułamku tych kwot mogą tylko pomarzyć. Uważam, że jest to niesprawiedliwe społecznie.
środa, 29 stycznia 2020, 12:40   Quassimodo
@LordPoland @lukaszsa
Ale czy ja mu zazdroszczę tego że zarabia miliony i tyle samo ludzi go ogląda?! Iczy pisałem że to jest łatwe?! Nie w anusie to mam Odniosłem się do porównania sportowca do tego co on robi czytamy ze zrozumieniem!
środa, 29 stycznia 2020, 9:04   lukaszsa
@Quassimodo - no tak bo bycie jednym z najlepszych w grze i tworzenie streamów przyciągających ludzi to wymaga tylko kamerki, mikrofonu i gierkowania w giereczki od 5 lat.... Jacy smutni muszą być tacy ludzie jak ty. Zazdrość i ból pudy:) to są smutne i wyniszczające ludzi emocje. Znajdź sobie zajęcie przy którym będziesz się spełniał, zamiast tracić energię na zazdrość ( tyczy to się wszystkich zazdrośników ) lub rób, co chcesz w sumie.
środa, 29 stycznia 2020, 0:28   TheFrediPL
A ja mam wywalone.
wtorek, 28 stycznia 2020, 22:36   LordPoland
@Quassimodo - Jak ja kocham takie zazdro czytac, raduje mnie to zawsze xD Polece klasykiem - Jak myslisz że to takie łatwe, odpalaj streamka i cyk, miliony na koncie.
wtorek, 28 stycznia 2020, 19:11   Windcaller
Mnie zawsze dziwi zmysł Microsoftu do kupowania rzeczy, które już swój szczyt popularności osiągnęły i zaczynają powoli umierać.
wtorek, 28 stycznia 2020, 18:50   deanambrose
ponad 20 milionów, a dalej bez operacji - wciąż ten sam punchable ryj :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z