Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTVP z prognozą pogody w Unreal Engine [WIDEO]

Witold wtorek, 19 maja 2020, 12:09 News

Za całość odpowiada dobrze nam znane Platige Image.

Epic dopiero co prezentował światu, jakie pokłady mocą drzemią w ich najnowszej wersji silnika, ale nie oznacza to, że obecna wersja Unreal Engine jakkolwiek się zestarzała. Najlepszym dowodem jest niedawna próbka możliwości UE4, jaką opublikowało Platige Image – nie spodziewaliśmy się jednak, iż są to jedynie przymiarki firmy do większego projektu.

No dobra, żarty żartami, ale informacja sama w sobie jest całkiem interesująca. Jak podały Witualne Media, w tym tygodniu Telewizja Polska ruszy z nadawaniem prognozy pogody z wirtualnego studia przygotowanego w Unreal Enginie. Za wykonanie całości odpowiada wspomniane Platige Image, rodzimi specjaliści od efektów specjalnych i wszelkich animacji (trailery Wiedźminów, Metro Exodus, oscarowa „Katedra” itd.). Firma rok temu przygotowała także oprawę serwisu informacyjnego TVP.

Jak prezentować się będzie nowe studio prognozy pogody, możecie zobaczyć poniżej.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 22 maja 2020, 21:09   Celdur
Dobra panowie, bo spadliśmy już na trzecią stronę i nie wiem jak wam, ale mi się nie chce już przewijać w poszukiwaniu tego konkretnego artykułu. Mimo wszystko całkiem miło mi się dyskutowało. Do zobaczenia pod kolejnym całkowicie niepolitycznym newsem ;D
piątek, 22 maja 2020, 19:57   Dropson
@KlaudiuszDruzus
@Dropson: "TVPis ? Nie dziękuję. Jak chce oglądać propagandę rodem z głębokiej komuny to włączę sobie kroniki" Po pierwsze: TVP. Po drugie: jak nie masz pilota i oglądasz tylko (i stale) TVN, to tylko i wyłącznie twój problem.
Po pierwsze TVPis po drugie: gdzie "geniuszu" wyedukowałeś, że oglądam TVN :D po trzecie: problem to mają fani pisbolszewickiej propagandy :) 500+ to nie wszystko ale tego nie dowiedzą się z z syfiastych wiadomości.
piątek, 22 maja 2020, 17:40   Celdur
"Dla ciebie jest to chyba niewygodne"
Ani trochę :] Pogardzam KO niemal na równi z ZP, ale dostrzegam, że część reform przeprowadzonych przezeń była niezbędna.
piątek, 22 maja 2020, 17:31   Celdur
A zgadnij kto uchwalił ustawę uszczelniającą?
piątek, 22 maja 2020, 16:36   KlaudiuszDruzus
@Celdur: "Czepiasz się tak nic nie znaczących szczegółów ..." Cudzysłów umknął z twojej wypowiedzi. Jeżeli to nie był błąd, to oznaczało to przypisanie sobie przez ciebie słów kabaretu. Uczciwe to nie było (najłagodniej powiedziane). PS. https:oko.press/images/2019/08/luka-vat2.png Z grafiki przygotowanej przez Ministerstwo Finansów wynika, że największa była w latach 2012-2015 (koalicja PO-PSL). Dla ciebie jest to chyba niewygodne (kontekst twoich słów).
piątek, 22 maja 2020, 16:15   Orion7
klaudiuszdruzus-nie pisz mi o głupocie,bo to trochę zabawne w twoim wypadku. :)
Widać,że przedawkowałeś tvpis i inne rządowe media.
piątek, 22 maja 2020, 15:48   Celdur
Polecam "Raport NIK o uszczelnianiu luki VAT" z 2019.
piątek, 22 maja 2020, 15:47   Celdur
Czepiasz się tak nic nie znaczących szczegółów? Też tak potrafię "cyli", czy przez to mam domniemywać, że jesteś niedouczonym ciemniakiem? No raczej nie. Zatoka Sztuki, winą poprzedników? No naprawdę, tu już dostrzegam wzbijanie się na co najmniej Alpy kreatywności, to tak jakby instytucjonalną ochronę pedofilów przez KRK przypisać PiS,; a można dodać kompromitację przy próbie przepchnięcia kolanem ostatnich wyborów, zrujnowanie renomy PoP. A co do VAT, zamiast powielać bzdury z tvp
piątek, 22 maja 2020, 12:07   KlaudiuszDruzus
dokończenie: wyciekający VAT (tak wiem - właściwy minister zaprzeczał na komisji, ale jest problem - są raporty obiektywnych w tej sprawie instytucji Unii Europejskiej).
piątek, 22 maja 2020, 12:05   KlaudiuszDruzus
@Orion7: "... trójką i tvpis ..." W kolejności Trójka (skrócona nazwa stacji), TVP (poprawna nazwa stacji telewizyjnej). Nie chcesz poprawnie pisać? Masz do tego prawo, ale równocześnie ujawniasz swoją głupotę.
@Celdur: "... Przez 8 ostatnich lat Polcy i Polacy ..." To są słowa z kabaretu, a ty nie dałeś cudzysłów - cyli można domniemać (słuszne lub nie), że są to twoje słowa (co jest kłamstwem). "Tak, tak, tak wiemy, a za peło ..." Np. Amber Gold, Zatoka Sztuki (czyli pedofilia w Sopocie), wyciekający VAT

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z