Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation: Dzisiaj rusza Days of Play, góra atrakcyjnych ofert dla posiadaczy PS4

Witold poniedziałek, 25 maja 2020, 13:56 News

Oprócz m.in. przecenionych Death Stranding, Days Gone czy Nioha 2 uwagę przykuwają także zestawy PS VR.

Oszczędność jest cnotą graczom szczególnie bliską... aż do momentu pierwszej wyprzedaży. Niezależnie od platformy, jaką preferujemy, sezonowe wyprzedaże zawsze stanowią zagrożenie dla naszych portfeli – tym groźniejsze, im atrakcyjniejsze, ponieważ w takich wypadkach zdarza się nam kupić produkcje, na które w innym wypadku byśmy nawet nie spojrzeli.

Sony po raz kolejny stara się nas skusić swoimi promocjami w ramach ruszającego dzisiaj święta graczy Days of Play. Do 7 czerwca w wybranych sklepach nabędziemy ze sporymi obniżkami nie tylko tytuły na PS4, ale również abonament do PS Plusa czy zestawy PS VR. Szczególnie ten ostatni punkt zainteresuje niektórych (chociaż warto przypomnieć, że Half-Life: Alyx na nim nie uruchomicie). Gogle wirtualnej rzeczywistości znaleźć można za 900 zł (w pakiecie z VR Worlds) lub w dużo bardziej interesującej ofercie za 1000 zł (z voucherem na 5 gier: Astro Bot: Rescue Mission, The Elder Scrolls V Skyrim VR, Everybody’s Golf VR, PlayStation VR Worlds i Resident Evil 7 Biohazard). Także roczną subskrypcję na PS Plusa kupimy w niezłej cenie: 165 zł.

W ramach Days of Play przeceniono też sporo hitów. Death Stranding w niektórych sklepach kosztuje teraz nawet 110zł, Days Gone 85zł, a Spider-Man z DLC 110zł. Również i nowsze produkcje trafiły do promocji: przykładowo Dreams za 110zł, Nioh 2 za 190zł. Tak samo tytuły z serii PlayStation Hits da się znaleźć za 55zł.

Osoby preferujące wersje cyfrowe gier również mogą zacierać ręce: od 3 do 17 czerwca w PlayStation Store trwać będzie specjalna wyprzedaż. Jej szczegółów jednak na razie nie znamy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation 4,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
0

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z