Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Frostpunk: 11 bit studios zapowiada ostatni dodatek do gry [WIDEO]

Witold środa, 3 czerwca 2020, 12:46 News

Mieszkańcy Nowego Londynu ruszają w świat.

Warszawskie studio z wolna przestaje wspierać swoją gorąco przyjętą strategię o chłodzie. Po Ostatniej jesieni przyszła pora na... Project TVADGYCGJR? Na szczęście firma porzuciła roboczą nazwę trzeciego już dodatku do Frostpunka i przechrzciła go na Na krawędzi (On The Edge).

Akcja nowego rozszerzenia rozpocznie się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Jak możemy przeczytać w materiałach od twórców:

Z Nowego Londynu wyrusza mająca specjalne zadanie ekspedycja. On The Edge nie tylko otwiera nowy rozdział w uniwersum, ale również rozwija rdzeń rozgrywki, stawiając przed graczami nowe wyzwania i oferując unikatowe mechaniki zarówno w mieście, jak i na mapie mroźnych pustkowi (Frostland).

Więcej szczegółów usłyszymy w przyszłości, prawdopodobnie w ramach zaplanowanego na weekend Guerrilla Collective (chociaż nie wykluczamy, że impreza może zostać przełożona na inny termin).

Premiera Na krawędzi zaplanowana jest na lato.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z