Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Frostpunk otrzyma swoją planszówkę [WIDEO]

Witold sobota, 13 czerwca 2020, 19:15 News

Najpierw jednak będziemy musieli wesprzeć grę na Kickstarterze.

Podczas specjalnego segmentu Guerrilla Collective poświęconego w całości 11 bit studios usłyszeliśmy jedną szczególnie ciekawą informację. Studio już po raz kolejny (po udanym This War of Mine) spróbuje zawalczyć o uwagę fanów planszówek. Za jej produkcję odpowiadają Jakub Wiśniewski (wspomniane This War of Mine), Michał Ozon (w przeszłości pracujący w Phalanx) oraz Adam Kwapiński (twórca m.in. Lords of Hellas czy Nemesisa). O jakość tytułu nie musimy się więc z pewnością martwić.

Niestety, na premierę przyjdzie nam ociupinkę poczekać. Jesienią ruszy zbiórka na Kickstarterze, w której ufundujemy Frostpunk: The Board Game.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 14 czerwca 2020, 17:22   JerichoHorn
O, przynajmniej wiadomo, że planszówką zajmują się fani, nie biznesmeni. Poprzednia była bardzo solidna. Bezsprzecznie warto, a nawet należy wesprzeć!

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
5

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z