Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

State of Play: Oglądajcie z nami dzisiejszą prezentację Sony [WIDEO]

Witold czwartek, 6 sierpnia 2020, 17:00 News

Przypominam: żadnych istotnych informacji na temat PS5 dzisiaj nie usłyszymy.

Giganci nie zmniejszają tempa, nie pozwalając nam na nawet odrobinę spokoju. Dopiero co zakończyliśmy szalony maraton prezentacji, konferencji, pokazów, streamów oraz imprez, które zastąpić nam miały targi E3, a już wchodzimy w równie gorący okres gamescomowy.

Na sierpień zarówno Microsoft, jak i Sony (acz obie firmy jeszcze niczego nie potwierdziły) szykują kolejne wydarzenia związane z konsolami następnej generacji. Japończycy chcą jednak najpierw załatwić bieżące sprawy, dlatego ogłoszone przed kilkoma dniami State of Play skupi się przede wszystkim grach na PS4 i PS VR. Tylko mały fragment poświęcony zostanie tytułom na „piątkę” i żadnych ważnych informacji związanych z PlayStation 5 dziś nie usłyszymy.

State of Play rozpocznie się o 22:00. Obejrzeć je możecie poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation 4,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 7 sierpnia 2020, 17:48   silvver
@deanambrose nie
piątek, 7 sierpnia 2020, 17:06   deanambrose
Będzie jakieś podsumowanko?
piątek, 7 sierpnia 2020, 9:51   Windcaller
Tak samo jest z każdym Directem Nintendo, mówią że pokażą indie a ludzie oczekują AAA i minusują. Co do Aeon Must Die jest spory dym i gry raczej szybko nie zobaczymy.twitter . com/calibrono/status/1291474562752950273?s=20
czwartek, 6 sierpnia 2020, 23:45   YogoWafel
@Scorpix ja rozumiem że pokazali to co obiecali, co nie zmienia faktu że taki pokaz w ogóle nie powinien mieć miejsca. Powinni pokazywać teraz jakieś grubsze gry, bo na razie w ogóle nie czuje hajpu na nową generacje, a bardzo bym chciał, i myśle że w tym myśleniu nie jestem odosobniony
czwartek, 6 sierpnia 2020, 23:29   goliat
Ja oglądałem tylko filmiki gier z pokazu, samego już nie. Sony studziło emocje, żeby nie oczekiwać dużych zapowiedzi na PS5 i właśnie to dostaliśmy. Z owych pokazanych gier interesująco wyglądają Aeon Must Die oraz Hood: Outlaws & Legends.
czwartek, 6 sierpnia 2020, 23:04   Scorpix
Spokojny pokaz, czyli to co obiecali od Sony. Pokazali ciekawe tytuły i dużo gameplayu. Tak patrzę na fora i odnoszę wrażenie, że umiejętność czytania ze zrozumieniem zamiera w tym narodzie (i na świecie), skoro ludzie uważają, że to słaby pokaz, bo nie było żadnych ogłoszeń nowych gier AAA na PS5.
czwartek, 6 sierpnia 2020, 22:55   YogoWafel
Ciesze się że wszedłem na koniec streama żeby szybko sprawdzić czy było coś ciekawego, niestety nic takiego nie było. Uważam że ten state of play to był jakiś bardzo nieśmieszny żart ze strony Sony, biorąc pod uwagę fakt że konsola będzie miała premierę za ca. 3 miesiące.
czwartek, 6 sierpnia 2020, 22:51   arisa321
@Shaddon Jaki miesiąc? XD PlayStation 5 nie pojawi się w Europie szybciej niż w październiku. Chociaż osobiście stawiam raczej na końcówkę listopada.
czwartek, 6 sierpnia 2020, 18:21   Shaddon
A na co komu informacje dotyczące konsoli następnej generacji, której premiera będzie mieć miejsce lada miesiąc? Pogadajmy lepiej o VR!
czwartek, 6 sierpnia 2020, 17:06   Scorpix
Ja chcé dziś tylko datę premiery Persona 5 Scramble na zachodzie.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
0

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z