Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKlasyki Blizzarda wracają... i to te najstarsze [WIDEO]

Witold sobota, 20 lutego 2021, 0:13 News

Przed Warcraftem też były gry, pamiętajcie.

Nie jesteśmy zszokowani (bo informacje na ten temat wyciekł wcześniej), ale i tak to sympatyczne wieści. Blizzard nie zapomina o swoich najstarszych produkcjach – zagrać w nie możemy już... teraz!

Blizzard zapowiedział bowiem Arcade Collection, w którego skład wejdzie The Lost Vikings, Rock N Roll Racing i Blackthorne. Wszystkie te gry dostępne są już dzisiaj. Jeżeli skusiliście się na Kolekcję Jubileuszową, zestaw ten dostaniecie w prezencie.

Działa to następująco:

Gry wchodzące w skład Blizzard Arcade Collection dostępne są w wersjach Original Editions oraz ulepszonych wersjach Definitive Editions (szczegóły poniżej), a każda z nich umożliwia zmianę przypisania przycisków i klawiszy oraz cofanie rozgrywki o 10 sekund. Wersje Original Editions gier The Lost Vikings i Blackthorne zawierają również tryb obserwatora, który pozwala graczom na oglądanie przebiegu gry i przejęcie kontroli w dowolnym momencie. We wszystkich wersjach każdej z gier, z wyjątkiem Rock N Roll Racing Definitive Edition możliwe jest również zapisywania postępów w dowolnym miejscu. Kolekcję Blizzard Arcade Collection uzupełnia szereg materiałów dodatkowych, w tym grafiki, materiały z produkcji, niewykorzystana zawartość, informacje fabularne i wiele innych.

Przy okazji Blizzard podsumował swoje 30-lecie:

Arcade Collection pojawiło się na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S i Nintendo Switchu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 22 lutego 2021, 8:50   Dantes
@tommy50 nie do końca tak Blizzard poczuł, że może zarobić na starociach tak jak zrobiło to Konami Arcade Collection, tylko nie każda gra dobrze się starzeje niektóre są nie grywalne z perspektywy czasu do tego dochodzi emulacja kto chciał to dawno ograł starsze tytuły automatowe czy konsolowe a teraz się zarabia na tych, którzy nie ogarnęli tematu.
poniedziałek, 22 lutego 2021, 1:39   Tesu
@tommy50
Duzo folii aluminiowej zuzyles na zrobienie czapeczki? Pytam dla kolegi. ;)
sobota, 20 lutego 2021, 20:32   tommy50
Chiński Pan nakazal słudze by przynosil wiecej pieniędzy, bo trzeba ich by wykupywac podupadle biznesy w Europie zachodniej po tym jak cocid rzad chinski wypuscil, zeby przejac władza nad światem bez prowadzenia wojny.
Wiec Blizzard recyklinguje wszystko co tylko ma.Niech ida w diable chińskie pachołki
sobota, 20 lutego 2021, 20:30   Tassador
Pewnie jak diablo 2 puszczą za 179 zł.
sobota, 20 lutego 2021, 12:26   Quel
Z tą różnicą, że teraz te gry dostały Definitive Edition z opcją save, spectator, i kilkoma udogodnieniami. Ja jestem w trakcie ogrywania Blackthorne i mapa z Definitive Edition by się przydała :D
sobota, 20 lutego 2021, 11:33   Dexter86
Wszystkie te 3 gry są od dawna dostępne do pobrania za darmo u nich, kiedyś były na głównej podstronie pobierania, teraz je przenieśli
https:us.battle.net/support/en/article/284530
sobota, 20 lutego 2021, 11:17   kwiatekhenryk
A teraz będą sprzedawać, czego nie rozumiesz?
sobota, 20 lutego 2021, 11:15   lukegaX
No przecie te gry już nie raz dawali za darmo

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Cykliczne wydarzenie Valve trwało od 3 do 9 lutego, a że kapnęłam się w ostatniej chwili, nie ograłam nawet połowy tego, co miałam w planach.

Komentarzy:
12

Chodź, pójdziemy razem na spacer.

Komentarzy:
7

Wyczerpującą odpowiedź znajdziesz w ostatnim podlinkowanym klipie. (Ale i tak warto było!).

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z