Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPlayStation: Play At Home powraca, Sony ma dla nas darmowe gry i prezenty

Witold przedwczoraj, 15:37 News

Czy znajdą się chętni na Ratcheta & Clanka?

Pierwsze miesiące pandemii i światowego lockdownu były dla wszystkich przedziwnym i mało przyjemnym doświadczeniem. W tym wyjątkowym czasie wsparcie dla pozostających w domach ludzi zaoferował szereg firm z naszej branży – wiosną mogliśmy dodać do swoich bibliotek sporo świetnych tytułów i pograć za darmo w co najmniej drugie tyle pozycji.

Podobnie postąpiło przed rokiem Sony, ruszając z akcją Play At Home. Wtedy wszyscy użytkownicy PS4 mogli ściągnąć Podróż i Kolekcję Nathana Drake'a. Tym razem spółka zamierza pójść jeszcze dalej, przygotowując całą serię „bezpłatnych gier i ofert rozrywki dla naszej społeczności”. Całość rozpocznie się w marcu i potrwa do czerwca.

Na pierwszy ogień pójdzie Ratchet & Clank z 2016 – tytuł pobierzemy za darmo od 2 marca do 1 kwietnia. To jednak tylko początek, a w nadchodzących tygodniach poznamy więcej szczegółów na temat kolejnych produkcji i ofert.

Jeżeli zaś macie dostęp do skupiających się na anime platform Funimation lub Wakanim (w Polsce niestety niedostępnych, ale może mieszkacie akurat w np. Wielkiej Brytanii), Sony ma dla was kolejny prezent: od 25 marca nowi subskrybenci otrzymają do nich „rozszerzony dostęp”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wczoraj, 23:31   Melitran
@gamingman21 jaki przymusowy dubbing? Przecież w każdej dosłownie grze na PS4 można zmienić język na prawie każdy dostępny w UE. Trzeba co prawda wchodzić i ręcznie to zmieniać dla każdej gry, ale da się. PS5 dostała specjalną opcję dzięki której możemy zmieniać język jak tylko nam się podoba.Możemy ustawić konkretny dla danej gry jak i dla wszystkich.
Po cos producenci sprzętu dodają instrukcje obsługi.
wczoraj, 9:54   mientek
Chciałem kiedyś kupić. Miło że będę mógł ograć za darmoszkę.
przedwczoraj, 19:58   gamingman21
A w plusie tego racheta nie dali aby? kto nie miał to niech bierze. gra nie dla mnie. plus przymusowy polski dubbing, bleeeeh.
przedwczoraj, 16:12   ArekJakub
Od dłuższego czasu planowałem kupić. Dobrze, że się wytrzymałem.
przedwczoraj, 15:48   ja0lek
Super pomysł :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Cykliczne wydarzenie Valve trwało od 3 do 9 lutego, a że kapnęłam się w ostatniej chwili, nie ograłam nawet połowy tego, co miałam w planach.

Komentarzy:
12

Chodź, pójdziemy razem na spacer.

Komentarzy:
7

Wyczerpującą odpowiedź znajdziesz w ostatnim podlinkowanym klipie. (Ale i tak warto było!).

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z