Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

FIFA 21 od maja w EA Play i Xbox Game Passie

Witold piątek, 30 kwietnia 2021, 15:26 News

Dla opłacających abonament to całkiem miła wiadomość.

FIFA od dawna pozostaje jedną z najważniejszych – jeżeli nie najważniejszą – pozycji w portfolio Electronic Arts, przede wszystkim dzięki szalonej popularności trybu Ultimate Team. FUT sam w sobie generuje ogromne przychody, ale jego atutem w oczach wydawcy jest także to, że rok w rok zachęca (by nie powiedzieć: zmusza) fanów serii do kupowania kolejnych odsłon.

Świadomi siły Fify Elektronicy nie boją się jej zaprząc do innych zadań. Wydawca postanowił wykorzystać popularność gry, by rozpropagować wśródy graczy abonament firmy. Już 6 maja FIFA 21 trafi więc do EA Play, a co za tym idzie również do Xbox Game Pass Ultimate (oraz pecetowej wersji usługi).

Chwilkę na nacieszenie się „dwudziestką jedynką” będziemy więc mieli, bo nowej odsłony spodziewamy się najwcześniej we wrześniu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 30 kwietnia 2021, 17:08   Essos
Od 2 tygodni mam problem z EA Play wyskakuje info że plik uszkodzony, nie mogę odinstalować bo "Plik uszkodzony". Od 2 tygodni czekam na odezwę ze strony obsługi tech EA, cisza.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

A nie, to moja bohaterka w uroczym kostiumie!

Komentarzy:
7

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z