Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Predator Days: Zagraj z Janem Błachowiczem i zdobądź sprzęt gamingowy marki Predator

Informacja prasowa czwartek, 17 czerwca 2021, 13:40 Info prasowe

Firma Acer zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów gamingu – Predator Days. Podczas eventu będzie można spotkać się z Janem Błachowiczem, mistrzem UFC i ambasadorem marki Predator, zagrać na stacjach gamingowych Predator Thronos Air oraz zdobyć setki atrakcyjnych nagród. Partnerem wydarzenia jest Carrefour Polska.

Predator Days to dwa dni wypełnione atrakcjami i konkursami przeznaczonymi dla miłośników gier komputerowych. Wydarzenie towarzyszy premierze w sieci sklepów Carrefour napoju energetycznego dla graczy Predator Shot w wersji bez cukru. W imprezie wezmą udział: ambasador marki Predator, Jan Błachowicz oraz popularny influencer Smarte. Goście odwiedzający w dniach 18-19 czerwca 2021 r. strefę Predator w galerii Westfield Arkadia w Warszawie będą też mogli zdobyć atrakcyjne nagrody.

Zagraj z Janem Błachowiczem
Największą gwiazdą wydarzenia będzie Jan Błachowicz, wielokrotny zwycięzca walk MMA, mistrz federacji UFC i ambasador marki Predator. Uczestnicy Predator Days będą mogli nie tylko zdobyć autograf sportowca, lecz również zmierzyć się z nim w wirtualnej rozgrywce i wygrać gamingowego laptopa Predator Helios 300 o wartości 4 999 zł. W planach jest także konkurs wiedzy o MMA i Janku Błachowiczu, w którym nagrodami będą myszki Predator Cestus 310.

Udział Jana Błachowicza w Predator Days jest możliwy dzięki współpracy realizowanej pod hasłem „Odnajdź w sobie siłę”. Jej przebieg można śledzić w mediach społecznościowych sportowca oraz na kanałach Predatora. Firma Acer wspiera także mistrza podczas jego walk na ringu i dostarcza mu najwyższej jakości sprzęt do gier.
Zdobądź nagrody i spotkaj influencerów

To jednak nie koniec atrakcji. Podczas imprezy odbędą się liczne quizy wiedzy o marce Predator. Na ich zwycięzców czekać będzie monitor Predator XB3 o wartości 1699 zł, 100 plecaków Predator Rolltop oraz 100 myszek Predator Cestus 310.

W programie przewidziano także spotkanie z popularnym w świecie gamingu influencerem Smarte.

Zasiądź w fotelu Predator Thronos Air
W ramach Predator Days udostępniona zostanie także strefa wolnego grania, w której skorzystać będzie można z futurystycznych stanowisk gamingowych Predator Thronos Air. Ich modułowa konstrukcja obejmuje m.in. regulowany fotel z funkcją masażu, profesjonalny pulpit oraz ramię, na którym umieścić można szerokokątny monitor 21:9 lub trzy mniejsze ekrany o proporcjach 16:9.  

Predator Days odbędą się w dniach 18-19 czerwca 2021 r. w hipermarkecie Carrefour w galerii Westfield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Strefa Predator czynna będzie w godzinach 9.00 – 20.00.    

Więcej informacji na temat wydarzenia i szczegółowy program wydarzenia znaleźć można na kanałach społecznościowych firmy Acer i marki Predator oraz na dedykowanej stronie internetowej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z