Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Podsumowanie turniejów League of Legends i TFT organizowanych przez Huawei!

Informacja prasowa piątek, 3 września 2021, 8:52 Info prasowe

Niemalże przez cały sierpień odbywały się turnieje League of Legends Battle powered by Huawei oraz Teamfight Tactics Battle, których łączna pula nagród, wliczając nagrody rzeczowe, wynosiła aż 25 000 złotych! Rozgrywki esportowe zostały zorganizowane z okazji premiery pierwszego gamingowego monitora Huawei MateView GT.

Turnieje kwalifikacyjne do League of Legends Battle powered by Huawei wystartowały 10 sierpnia, a łącznie w czterech rundach eliminacyjnych wzięło udział ponad 4 000 osób. Spośród nich wyłoniono ośmiu najlepszych graczy, którzy wzięli udział w wielkim finale. W decydującym starciu zwyciężył zawodnik o ksywce Aluri, który po bardzo emocjonującym starciu, przypieczętował swoje zwycięstwo punktami stylu, niszcząc wieżę swojemu przeciwnikowi, gdy ten starał się go wyeliminować. 

Tydzień później rozstrzygnięty został turniej Teamfight Tactics Battle, w którym zobaczyliśmy ośmiu graczy, w tym aż trzech profesjonalistów. Nie brakowało niespodzianek, ponieważ mimo obecności zawodowców, na drugim miejscu uplasowała się Wysportowana, grająca amatorsko zawodniczka, która po raz pierwszy wystąpiła w turnieju takiej rangi. Lepszy okazał się wyłącznie Vicer zrzeszony przez Anonymo Esports, który wyprzedził ją zaledwie o trzy punkty. 

Rozgrywki cieszyły się ogromnym powodzeniem. W kwalifikacjach League of Legends zajętych zostało ponad 4000 miejsc, zaś w Teamfight Tactics zapełniono wszystkie przewidziane sloty. Rozgrywki na Twitchu wygenerowały ponad 430 000 wyświetleń, zaś wszystkie kreacje związane z zawodami wyświetlono w sieci blisko 7 000 000 razy. To dwa razy więcej niż wszystkich pikseli w matrycy Huawei MateView GT o rozdzielczości 4K! W akcję zaangażowani zostali czołowi influencerzy danych tytułów - twarzami rozgrywek League of Legends zostali Kubon oraz ArQuel, zaś “szachami” zajęli się BlackFireIce oraz Tuttek. Za organizację rozgrywek odpowiedzialna była agencja gamingowa Fantasyexpo.
 


Redakcja cdaction.pl nie odpowiada za treść informacji prasowych.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z