Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT„Matrix: Zmartwychwstania”: Pierwszy zwiastun już jest [WIDEO]

Witold czwartek, 9 września 2021, 15:04 News

I jak wrażenia?

Prawdopodobnie jak wielu z was wychowałem się na pierwszym „Matriksie”, oglądając go z kolegami dziesiątki razy na kasecie zdobytej w pobliskiej wypożyczalni. Na drugą i trzecią część czekałem więc z niecierpliwością i do dziś pamiętam gorzkie uczucie zawodu, gdy wyszedłem z kina po seansach – ani „Reaktywacja”, ani „Rewolucje” nie były bowiem w stanie dorosnąć do moich niebotycznych oczekiwań.

Myślicie, że prawie 20 lat później jestem cokolwiek mądrzejszy? Ha, niedoczekanie. Choć od samego początku bardzo chcę być sceptyczny wobec powrotu „Matriksa”, znów czuję nieśmiałą ekscytację, odliczając minuty do opublikowania pierwszego zwiastuna. Jeszcze chwila, jeszcze kilka sekund... i jest:

Bądź sceptyczny, bądź sceptyczny, bądź sceptyczny.

Ten. Nie było chyba najgorzej, prawda?

„Matrix: Zmartwychwstania” trafi do kin 22 grudnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 11 września 2021, 20:11   asrudy
Trochę się jaram, ale jarałbym się bardziej jakby zapowiedzieli porządną grę w uniwersum Matrixa. Taka niestety nigdy nie powstała, bo te które znamy były niestety zaledwie średnie. Marzy mi się coś w stylu Spider-Man z PS4 z otwartym światem, w którym mógłbym latać między szklanymi wieżowcami i ciskać agentami o co się da. Odwiedziłbym przystanek metra, lobby i inne miejsca potyczek z agentem Smithem. Bez mrówek i innych dziwactw. Czemu w dobie remakeówi rebootów nie pomyślą o zegranizowaniu tego dzieła...
piątek, 10 września 2021, 21:50   mad00mat
I gdzie jest Matrix w tym czymś?
piątek, 10 września 2021, 16:28   Patryk1710
To nawet nie jest matrix. Dno
piątek, 10 września 2021, 11:48   DarZ
Fajnie, że większość komentujących z góry ocenia film, którego nie widzieli na podstawie tego, jaką płeć wybrał sobie producent... Coś tu jest chyba nie tak.
czwartek, 9 września 2021, 23:32   lltriniton
co za kupsko xD
czwartek, 9 września 2021, 23:27   zhadon
LordRegis topniejesz słoneczko
czwartek, 9 września 2021, 23:12   LordRegis
oho, prawicowe, trans-fobiczne płatki śniegu już się zesrały.Ogólnie żaden Matrix nie jest w stanie dorównać kultowości jedynki, więc nawet się nie nastawiam, ale żeby obrażać ludzi w związku z ich prywatnymi decyzjami, to już, że zacytuję: "trzeba mieć ładnie nawalone w głowie"
czwartek, 9 września 2021, 21:43   skurczybyczek666
@ribik: głosuj na Donalda.
czwartek, 9 września 2021, 21:41   skurczybyczek666
Wygląda jak fanowska, półamatorska adaptacja. Jestem na NIE.
czwartek, 9 września 2021, 21:24   CriticalHit
Nie wygląda to dobrze, ale nie jestem zaskoczony, bo wiedziałem że to będzie chała, w momencie, w którym ogłoszono scenarzystę i reżysera tej części matrixa, czyli babę, która kiedyś była chłopem. Żeby zmienić swoją biologiczną płeć to trzeba mieć ładnie nawalone w głowie, więc wiadome było, że od takiej osoby nic dobrego wyjść już nie może. Wachowski zanim stał się Wachowską, zrobił dobre matrixy, a teraz szykuje się piękny gniot.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z