Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStar Wars: Knights of the Old Republic Remake zapowiedziane! [WIDEO]

Witold czwartek, 9 września 2021, 23:44 News

Legenda powraca!

...i wiemy na razie tyle. Niby zaskoczeni być nie powinniśmy, bo plotki na ten temat słyszeliśmy już od jakiegoś czasu, ale przyznajcie – KOTOR-a się tu dzisiaj nie spodziewaliście.

Remake przygotowuje Aspyr (autorzy m.in. niedawnych portów Republic Commando, Episode I - Racer, Jedi Knight - Jedi Academy). Ot, na razie musimy się zadowolić tym. 

W momencie premiery Star Wars: Knights of the Old Republic Remake będzie konsolowym exclusive'em PS5. Trafi również na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 września 2021, 18:38   Michalius
Właśnie kończę przechodzić KOTORa. Scenariusz nie był szczególnie mocną stroną - pomimo miejscami starania się wprowadzić odrobinę szarości 90% wyborów to słodycz vs kopanie szczeniaczków niczym Fable, dopiero druga gra rozwinęła filozoficzne skrzydła (miejscami bezpośrednio dissując poprzedniczkę). By podejść do remaku nie ulegało nigdy wątpliwości, że będzie trzeba podrasować scenariusz. Czy będzie dobry, zobaczymy.
niedziela, 12 września 2021, 18:00   VondesSznycel
Gdzieś w sieci czytałem, że day1 na pc... A na xbox trzeba będzie poczekać.
sobota, 11 września 2021, 12:21   Maciejka01
@gamingman21 Same głosowanie portfelami nie wystarczy. To niewystarczająca taktyka.
sobota, 11 września 2021, 12:20   Maciejka01
@AmberMozart Dowody na to są tu https:www.youtube.com/watch?v=RCmuYTGtD6M&ab_channel=TheQuartering i tu https:www.youtube.com/watch?v=QcY-xp_rbDg&lc=Ugzh-Uuda8BUafGbOyp4AaABAg.9S6cuCUfBCs9S6igB3-hUt&ab_channel=YellowFlash2. Nie wspomnę też że są w filmikach adresy do postów. Naprawdę nie znasz się na dzisiejszej branży gier video. Oni rujnują wszystko.
sobota, 11 września 2021, 12:02   gamingman21
Widzę kolejne skojarzenia z naughty dog i sjw. No ci faceci pode mną mają na$_&+@ we łbach. Wystarczy głosować portfelem a nie rzucać się jak szczerbaty na stare twarde kotlety w nowej panierce jakimi są wszystkie remaki robione w tych czasach. Ja w kotora grałem dawno temu i zapamiętam go takim jakim był. Wspaniała przygoda w świecie sw. Wy kupcie ten remejk i cieszcie się wspaniałą przygodą w świecie SJW. Lol. (To był sarkazm dla nie kumatych).
sobota, 11 września 2021, 11:29   AmberMozart
@Maciejka01 ta, z pewnoscią nienawidzi Kotora i dlatego się rzuciła by pisac do neigo scenariusz. Wy faceci to macie jednak nasrane w głowach
sobota, 11 września 2021, 11:03   Maciejka01
Aktualizacja: Osoba odpowiedzialna za fabułę remake-a to Sam Maggs. Aktywistka która nienawidzi mężczyzn, nienawidzi fanów Gwiezdnych Wojen i która nie cierpi KoTOR-a. Ta, to przesądzone. Remake będzie do kitu na potęgę. Dobrze że wykupiłem obie części na GOG-u.
sobota, 11 września 2021, 10:53   Maciejka01
Sceptyczny tutaj. Powiedzieli że to będzie a) kompletny remake i b) że będą zmiany w fabule aby była dla DZISIEJSZEJ AUDIENCJI. A dobrze wy wszyscy wiecie jak to bywa w tych czasach z remake-ami i remaster-ami. Rzadko kiedy którykolwiek jest dobry. Wizualnie i gameplay-owo może będzie bardzo dobre, ale fabułę prawdopodobnie zchrzanią dzisiejszą polityką i innymi idiotyzmami które nie mają prawa bycia w tej grze a będą.
sobota, 11 września 2021, 5:28   DARKARMY77
@Gavriel6W takiej sytuacji pozostaje wiara w wersję PC, oraz społeczność modderską ;)
piątek, 10 września 2021, 23:57   Gavriel6
@down podziwiam twój optymizm Winter, co zrobisz, kiedy się okaże, że to nie będzie zwykłe przepisanie, i Mags zastraszy/zindoktrynuje zespół, żeby scenariusz był bardziej dzisiejszy?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z