Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

V Rising: Survival z wampirami w roli głównej [WIDEO]

hraboll środa, 15 września 2021, 18:41 News

Mroczna kraina fantasy ma skrywać wiele sekretów.

Szwedzkie Stunlock Studios przygotowało pierwszy konkretny materiał z autorskiego V Rising. Produkcja skupi się na eksploracji otwartego środowiska, zbieraniu surowców i walce z przeciwnościami losu. Znajdzie się tu miejsce na wartką akcję oraz aspekty związane z budowaniem własnej siedziby. Zaczynamy jako osłabiony wampir, który marzy o przejęciu kontroli nad światem. Choć można bawić się w samotnego krwiopijcę, to gra nabiera rumieńców przy interakcji z innymi graczami (sojusze, zdrady, rywalizacja).

Aby przetrwać jako wampir, musisz zdobyć krew w pobliskich osadach, ukrywać się przed palącym słońcem i unikać wchodzenia na pola czosnku. Zbuduj swój zamek i zaproś żądnych krwi przyjaciół, odkrywając gotycki otwarty świat. Plądruj wioski, pokonaj bandytów i wędruj na terytoria nadprzyrodzonych bestii. Atakuj zamki innych graczy lub zostań dyplomatą w grze krwi, władzy i zdrady.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym roku zagramy w betę V Rising (PC). TUTAJ ruszyły stosowne zapisy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 września 2021, 10:30   MasterKondi
Wygląda ciekawie, ale takie projekt często wychodzą średnie. Poczekam na recenzję.
czwartek, 16 września 2021, 1:05   szakalik1
ciekawe

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z