Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Chorus: Ciekawa propozycja dla fanów kosmicznych strzelanek [WIDEO]

hraboll piątek, 24 września 2021, 16:28 News

Widowiskowe potyczki i ładne widoczki.

Przed wami materiał, który świetnie przedstawia podstawowe założenia space combat shootera Chorus. Gra wrzuci nas do mrocznego wszechświata science fiction, pełnego tajemnic i konfliktów. Wcielimy się w wojowniczkę Narę, która spróbuje zjednoczyć siły ruchu oporu, niejako przy okazji rozprawiając się z demonami przeszłości (i wrogimi myśliwcami również). Singlowy scenariusz ukazuje długą drogę, która ma doprowadzić protagonistkę do klasycznego odkupienia. Kosmiczna przygoda zostanie wzbogacona o „oprawę wizualną nowej generacji”.

Jedynym celem Nary jest zniszczyć mroczny kult, który ją ukształtował. Zdobywaj niszczycielskie bronie i umiejętności w nowym wydaniu gatunku kosmicznej strzelanki. W towarzystwie Opuszczonego, myślącego myśliwca, badaj starożytne świątynie, tocz widowiskowe walki w stanie nieważkości i wyjdź poza znaną nam rzeczywistość.

Poznaj nowy, niebezpieczny świat, pełen konfliktów i tajemnic. Badaj niesamowite miejsca, jak ogromne stacje kosmiczne czy nieznane płaszczyzny istnienia. Tocz widowiskowe walki w stanie nieważkości w epickich kosmicznych lokalizacjach. Chorus to świetne połączenie eksploracji kosmosu i dynamicznej akcji.

Dzieło studia Deep Silver Fishlabs pojawi się 3 grudnia na PC, Xboksie One, Xboksie Series X/S, PS4 i PS5.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 26 września 2021, 10:31   freynir
Wygląda bardzo przyjemnie, ale już widzę jedno ograniczenie- brak wszystkich stopni swobody ruchu. Nawet w głębokim kosmosie statek porusza się niczym po płaszczyźnie, wszelkie manewry kończą się automatycznym powrotem do pierwotnej płaszczyzny ruchu. A już miałem nadzieję na następcę Descentów i Freespace'ów.
piątek, 24 września 2021, 19:52   CYBERTRIBAL
Na trajlerku wygląda całkiem fajnie. Może będzie fajnie się w to grało. No i ukaże się wcześniej niż Star Sitizen ;)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z