Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Alan Wake Remastered: Porównano grafikę oryginału i nowej reedycji [WIDEO]

hraboll piątek, 24 września 2021, 21:12 News

A jednak widać różnicę.

Do sieci trafił materiał wideo, który ma udowodnić nam, że przygody pechowego pisarza doczekają się dość poważnego odświeżenia. Rzecz jasna wszystko w kontekście oprawy wizualnej. Warto w tym miejscu przypomnieć, że nowa reedycja zaoferuje nam ładniejsze modele postaci, ulepszone tekstury, nowe efekty świetlne, bardziej szczegółowe cienie i stworzone na nowo przerywniki filmowe (ulepszona mimika twarzy i synchronizacja ruchu ust). Projekt miasteczka Bright Falls i jego okolic jest teraz bardziej kompleksowy. Dodano więcej detali do roślinności i innych elementów środowiska, nadano większą złożoność różnym materiałom (np. skały, beton, asfalt), wzbogacono otoczenie o lepsze animacje (choćby drzewa poruszające się na wietrze).

Pojawi się także specjalny developerski komentarz, który uruchomi się automatycznie podczas faktycznej rozgrywki, aby wprowadzić nas w niuanse uniwersum (opcjonalna funkcja).

Alan Wake Remastered (podstawowa kampania + rozszerzenia „The Signal” oraz „The Writer”) trafi 5 października na PC (EGS), Xboksa One, Xboksa Series X/S, PS4 oraz PS5. Posiadacze starszych konsol otrzymają dostęp do darmowej next-genowej aktualizacji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 26 września 2021, 15:28   Tennessee
Troche glupio, ze wszystkie twarze pozmieniali...
niedziela, 26 września 2021, 12:58   Silvaren
Biorąc pod uwagę AWE DLC do Control, jest potencjał na dalszy rozwój uniwersum i powrót do miasteczka z Alana Wake'a w ramach pracy dla biura.
niedziela, 26 września 2021, 10:40   freynir
Tyle że pierwotnie ukazał się na X360, więc porównują z oryginałem, a nie z częściowo podkręconym portem, jakim była wersja nc PC-ty.
sobota, 25 września 2021, 17:32   sal371
Widzę Alan teraz bardziej przypomina Ilkka Villi'ego, czyli aktora który "użyczył" mu twarzy. Akurat jak dla mnie to nawet lepiej.
sobota, 25 września 2021, 13:00   korinogaro
Wiesz że g*wno zrobili jak porównują wersję z XSX z Xbox360.
sobota, 25 września 2021, 12:35   jacu
Efekt nie powala.
sobota, 25 września 2021, 11:47   joeblack1989
@grk2 jaki Botox? W sensie na czole czy gdzie konkretnie?
sobota, 25 września 2021, 9:55   JerichoHorn
Twarze są pozmieniane, Alan wygląda inaczej - zupełnie inna facjata. Nie podoba mi się ten "remaster" - został odstawiony.
sobota, 25 września 2021, 8:49   geek
bedzie grane
sobota, 25 września 2021, 7:40   alistair80
Panie autor - mimika jest tylko twarzy, więc pisze się i mówi się tylko "mimika".

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z