Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITEpic Games Store: Trzy produkcje do zdobycia za darmo

Witold czwartek, 18 listopada 2021, 17:00 News

Raczej niespodziewanie znajdzie się tu też coś dla fanów Radiohead.

W ostatnim tygodniu prezent Epica był wyjątkowo skromny... i choć darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, to pakiet przedmiotów do bezpłatnego Rogue Company raczej furory wśród łowców darmówek nie zrobił. Urazy jednak nie chowamy, bo a) byłoby to doprawdy niegrzeczne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie tytuły, jakie dostaliśmy, b) EGS postanowił wynagrodzić nam spokojniejsze dni.

Tym razem otrzymamy bowiem aż trzy produkcje – i celowo unikam słowa „gry”, bo pierwsza z nich to Kid A Mnesia Exhibition, cyfrowa wystawa upamiętniająca dwudzieste i dwudzieste pierwsze urodziny płyt „Kid A” oraz „Amniesiac” Radiohead. Zdecydowanie warto (choć nie aż tak, jak po prostu posłuchać rzeczonych albumów).

Z bardziej growych rzeczy otrzymamy Guild of Dungeoneering, „karciankę turową w konwencji dungeon crawlera z wyjątkową niespodzianką: zamiast kontrolować bohatera, budujesz wokół niego lochy”. Dodajmy, że i „zeszytowa” stylistyka jest dość nietypowa.

Trzecią z produkcji jest Never Alone (Kisima Ingitchuna), logiczna platformówka opowiadająca o Nunie, młodej rdzennej mieszkance Alaski z ludu Iñupiat, szukającej źródeł wiecznej zamieci.

Kid A Mnesia Exhibition, Guild of Dungeoneering oraz Never Alone (Kisima Ingitchuna) za darmo zdobędziecie TUTAJ do 25 listopada.

Za tydzień w EGS-ie znajdziemy... theHunter: Call of the Wild oraz paczkę klejnotów do Antstream Arcade (kolekcja gier retro).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Do wyboru masz także śmierć przez pożarcie.

Komentarzy:
3

Baaaaczność! Na dzisiejszej odprawie poznacie wykradzione przez naszych szpiegów informacje na temat najnowszego wojennego RTS-a. Spocznij!

Komentarzy:
2

„Znam wszystkie kłamstwa. Znam wszystkie kłamstwa.  
Znam wszystkie miny, które robi księżyc, kiedy myśli, 
Że nikt nie patrzy”(*). 

Komentarzy:
6

Wiecie, co to agrowłóknina? Ja też nie. Ale to nic – w Farming Simulatora 22 i tak grało mi się dobrze.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z