Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTGS ´09: Fumito Ueda o The Last Guardian. Nowy trailer! [WIDEO]

Magi czwartek, 24 września 2009, 9:04 News
ps3
Fumito Ueda
Fumito Ueda

Na amerykańskim blogu Playstation pojawił się filmik, w którym Fumito Ueda, twórca ICO i Shadow of the Colossus, opowiada o swoim najnowszym dziele - The Last Guardian.

Z filmiku tego dowiadujemy się, że ogromny towarzysz głównego bohatera nie jest ani psem, ani kotem, ani ptakiem, ale mieszanką elementów z wielu różnych zwierząt. Jak twierdzi Ueda: "Obcowanie z wymyślonym stworzeniem daję poczucie większej realności. Żaden z elementów, które tutaj użyliśmy, tak naprawdę nie istnieje, ale takie sprawia wrażenie." Według niego pewien poziom realizmu można osiągnąć tylko poprzez wyobraźnię. Ueda chce stworzyć dziwny i fantastyczny świat, który jednak musi sprawiać wrażenie realnego. "Myślę, że wszystkie prace z wyobraźnią muszą mieć jakiś związek z rzeczywistością. " - mówi. Oczywiście nie może ujawnić szczegółów dotyczących fabuły, ale lubi niespodzianki i chce zaskoczyć graczy.

Cały wywiad oraz nowy trailer możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 24 września 2009, 10:01   Tricky

przekonamy się jak gra zostanie wydana ( te liczne trailery ) mam nadzieję że pan Ueda pokusi się też o wydanie i wersji na pc :P

czwartek, 24 września 2009, 9:15   HammerHead

Teraz pewnie powinienem się cieszyć jak dziecko, ale przeszkadzają mi dwie rzeczy. Nie znam pana Fumito, ani gry o której tu mowa. "Więc ten news jest mi zupełnie obojętny" - pomyślałem spamujac forum.

Podobne newsy

Nowa gra twórcy Shadow of the Colossus będzie duża

News
czwartek, 13 września 2018

nowa-gra-tworcy-shadow-of-the-colossus-bedzie-duza Ma być ona podobnej skali, co poprzednie tytuły Fumito Uedy.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Moja kosztowała jeden punkt krwi i miała statystyki 7/7.

Komentarzy:
4

Długo musieliśmy siedzieć jak na szpilkach, wyczekując nowej adaptacji arcydzieła Franka Herberta. Czy teraz, gdy film wreszcie wszedł do polskich kin, warto kupić bilet na Arrakis?

Komentarzy:
15

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z