Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zdjęcia

Brak galerii z wybranego dnia

Wideo

Brak wideo z wybranego dnia

Blogi

Forum

Użytkownicy

Artykuły

HIT SSD-ki wygrały przedostatnią bitwę z HDD-kami

Dodane przez: Allor niedziela, 16 sierpnia 2015, 20:45 Technologie
SSD-ki wygrały przedostatnią bitwę z HDD-kami

Od tradycyjnych dysków twardych były szybsze niemal od samego początku. Podobnie wygląda sprawa jeśli chodzi o odporność na wstrząsy, przydatną choćby w laptopach. W nich przydaje się również niższe zapotrzebowanie na energię, wydłużające o kilkadziesiąt minut czas pracy. HDD-ki bronią się już tylko pojemnością i ceną. A, nie - już tylko ceną. 

Komentarzy:
14

HIT Wiedźmin 3 - mody na konsolach?

Dodane przez: Cross niedziela, 16 sierpnia 2015, 16:13 News
Wiedźmin 3 - mody na konsolach?

Przedwczoraj CD Projekt Red puścił w szeroki świat zestaw narzędzi umożliwiający ambitnym moderom pieszczotliwe masakrowanie pecetowej wersji Dzikiego Gonu na wszelkie możliwe sposoby. Jak się okazuje, plany twórców wykraczają poza mody na komputery osobiste - CDP myśli też o konsolach i możliwe, że wkrótce coś z tego wyniknie.

Komentarzy:
23

HIT Netflix oficjalnie wkracza do Polski

Dodane przez: Papkin niedziela, 16 sierpnia 2015, 16:02 News
Netflix oficjalnie wkracza do Polski

Yuuup, już wkrótce obejrzymy House of Cards u samego źródełka. Netflix, największy serwis oferujący płatny dostęp do filmów i seriali, rozpocznie działalność również w kraju Piastów. Szczegóły? Zasadniczo brak, ale warto odnotować uruchomienie rodzimej odnogi serwisu oraz lakonicznie oświadczenie dla potencjalnych widzów.

Komentarzy:
28

Final Fantasy VII - a gdyby tak remake był chodzonym mordobiciem...?

Dodane przez: Cross niedziela, 16 sierpnia 2015, 15:52 News
Final Fantasy VII - a gdyby tak remake był chodzonym mordobiciem...?

Takie pytanie zadali sobie twórcy Dusty's Revenge, studio PD Design, po czym zaczęli w przerwach od komercyjnych gier dłubać nad darmowym sidescrollerem z Cloudem, Tifą i Barretem w rolach głównych. Jeśli chcieliście kiedyś wysadzić reaktor Mako w konwencji Streets of Rage, możecie pobrać już demo FFVII: Re-Imagined. Muzyka Nobuo Uematsu, materie i summony wliczone w cenę o wysokości 0 złotych.

Komentarzy:
3

HIT [Nadgodziny] Jestem na pierwszym miejscu? Nasza drużyna musi ssać

Dodane przez: spikain niedziela, 16 sierpnia 2015, 12:00 News
[Nadgodziny] Jestem na pierwszym miejscu? Nasza drużyna musi ssać

W dzisiejszych Nadgodzinach: Metal Gear Solid V (a Hideo Kojima game), Skyrim, Pokemony, Mega Man, Straight Outta Gotham, Shrek, trochę cosplayu i więcej gifów, niż zwykle (co, mam nadzieję, stanie się standardem, ale przekonamy się za tydzień). Miłego przeglądania!

Komentarzy:
34

Archiwum

2015-08-16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane