13.01.2022, 17:04Lektura na 2 minuty

Acer kolejnym partnerem Wielkiego Finału Mistrzostw Świata w Heroes III

Na transmisję z finałów w Krakowie zaprasza Acer, producent profesjonalnych komputerów i sprzętu dla graczy marki Predator.

Istniejący od 1976 r. Acer należy do czołówki firm informatyczno-telekomunikacyjnych na świecie. Spółka koncentruje się na tworzeniu świata, w którym sprzęt, oprogramowanie i usługi będą się wzajemnie przenikać. Ich bogata oferta pozwala znaleźć każdemu graczowi coś dla siebie.

Pod marką Acer Predator wydawane są gamingowe komputery (desktop) i laptopy, profesjonalne projektory i stworzone z myślą o graczach monitory, myszki, klawiatury, słuchawki, a nawet biurka stworzone z myślą o fanach wirtualnej rozrywki. Dużym zainteresowaniem cieszy się Predator Thronos Air, czyli zaprojektowane pod gaming centrum dowodzenia. W Thronosach Air zasiądą także finaliści współorganizowanych przez CD-Action Mistrzostw Świata w Heroes III, które odbędą się w dniach 14-16 stycznia 2022 rok w Krakowie.

Podczas odbywających się na początku roku targach CES 2022 w Los Angeles Acer zaprezentował nową linię sprzętów dla graczy. Wśród komputerów brylowała odświeżona wersja komputera gamingowego Predator Orion 5000 oraz Predator Orion 3000, stacjonarny komputer gamingowy typu mid-tower.

Monitory dla graczy reprezentowały modele Predator X32 i X32 FP, 32-calowe sprzęty oferujące rozdzielczość UHD (3840x2160) i odświeżanie na poziomie, odpowiednio, 160 Hz i 165 Hz. Warto zaznaczyć, że monitor Predator X32 otrzymał nagrodę CES Innovation Award. Nowy katalog dopełnił 48-calowy monitor gamingowy Predator CG48, oferujący jakość 4K.

Monitor gamingowy Acer Predator X32
Monitor gamingowy Acer Predator X32

Oficjalnymi partnerami Mistrzostw Świata w Heroes III są Nvidia GeForce, Acer Predator, GOG.com oraz Domino's.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1005

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane