6.12.2021, 17:15Lektura na 1 minutę

Anno 1404 rozdawane za darmo. Do zdobycia edycja z DLC

„Między Bogiem a prawdą...”


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Seria Anno należy do najlepiej ocenianych gier gatunku city-builderów oraz strategii ekonomicznych. Przywiązanie do historycznych szczegółów przy jednoczesnym dawaniu graczowi swobody w kreowaniu własnego imperium zdążyło przez lata zaskarbić sobie sympatię odbiorców. A że każda część bierze na bęben inny okres – od szesnastowiecznego Nowego Świata przez rewolucję przemysłową wieku XIX po futurystyczne kolonie na Księżycu – można zacząć przygodę z serią od każdej odsłony. Rozdawany obecnie przez Ubisoft rocznik 1404 dostarcza piętnastowieczną wschodnią Azję.

Jeśli nie mogliście dorwać przed ośmioma laty numeru CD-Action z tymże tytułem jako dodatkiem – bo ja na przykład nie – to do 14 grudnia o 15:00 możecie nadrobić orientalną zaległość i całkowicie za darmo dodać do swojej biblioteki Ubisoft Connect Edycję Historyczną. Zawiera ona m.in. szereg aktualizacyjnych usprawnień, dostosowanie już dwunastoletniej gry pod współczesne sprzęty oraz Wenecję – dodatek z nowymi statkami, miastami, budynkami czy misjami, lub z funkcją sabotowania i wykupywania posesji innych graczy w (dołączonym do DLC) multiplayerze.

Wszystkich chętnych do średniowiecznej zabawy odsyłam TUTAJ.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów47

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane