1
20.12.2022, 10:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Assassin's Creed Jade: Gameplay i wersja beta wyciekły do sieci

Nowa mobilka od Ubisoftu przecieka. Niektórzy gracze mieli już okazję przetestować Assassin's Creed Jade.


Patryk „Delighter” Żelazny

Assassin's Creed Jade to osadzona w Chinach nadchodząca odsłona jednej z najpopularniejszych serii Ubisoftu. Tyle że niestety (albo stety) wyłącznie na smartfony. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że studiu nie udało się utrzymać wszystkich materiałów w garści i do internetu wyciekły pierwsze zapisy rozgrywki. To było zaledwie 3 dni temu, a już mamy kolejny gameplay i do tego wersję beta.

Tym razem wyciek pojawił się na YouTubie i film ma blisko 20 minut. Przez ten czas możemy zobaczyć znacznie więcej elementów gry, począwszy od samego jej uruchomienia. Menu główne, ekrany ładowania, tworzenie bohatera i w końcu przejście do prawdziwej rozgrywki. Jej początek pokrywa się z tym, co mieliśmy okazję zobaczyć ostatnim razem, ale w tym przypadku sięga znacznie dalej. Poza przebiegnięciem po murze i pierwszą walką, mamy chociażby kilka cutscenek. Zanim zaproszę was do obejrzenia materiału, ostrzegam, że możecie w ten sposób napotkać najróżniejsze spoilery i robicie to na własną odpowiedzialność.

Co więcej, w internecie znalazła się także wersja beta dostępna do pobrania za darmo... ale już na to za późno, przynajmniej z tego oryginalnego źródła. Poprzednio mogliśmy ją znaleźć POD TYM LINKIEM i po wypełnieniu ankiety ponoć dostawaliśmy dostęp do pobrania gry. W tym momencie wita nas tylko napis, że formularz nie przyjmuje już odpowiedzi.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze