1
31.05.2022, 10:15Lektura na 1 minutę

Assassin’s Creed Origins: Next-genowy patch coraz bliżej

Ubisoft nie śpi, bo trzyma krede... Znaczy zapowiada, że Assassin’s Creed Origins lada chwila otrzyma aktualizację na PS5 i XSX.

Wydany w 2017 roku Assassin’s Creed Origins pozostaje jedną z najcieplej przyjętych przez graczy odsłon serii z ostatnich lat. Tym bardziej wiele osób na pewno ucieszy fakt, że zapowiadany już wcześniej przez Ubisoft next-genowy patch do tej gry, którego główną atrakcją ma być odblokowanie rozgrywki w 60 klatkach na sekundę, zdaje się być na ostatniej prostej.

Francuzi opublikowali bowiem na oficjalnym koncie marki na Twitterze intrygującego gifa z głównym bohaterem „Originsów” wraz z informacją, że Bayek nie śpi, tylko czeka, a oczekiwanie już niemal dobiegło końca. Nietrudno połączyć kropki, o co może chodzić w tej wiadomości.

Niestety, nie wiemy konkretnie, czy to oznacza debiut next-genowej aktualizacji jeszcze dziś czy dopiero za kilka dni, ale raczej już niedługo. Wcześniejsze przecieki od PlayStation Game Size mówiły o tym, że patch oznaczony numerem 1.60 znajduje się już w bazie danych PlayStation i powinniśmy się spodziewać jego premiery w dniach 24-26 maja. Cóż, mamy 31 maja, a aktualizacji wciąż nie ma.

Być może Ubisoft planuje połączyć next-genową aktualizację gry z jej premierą w usłudze Game Pass. Ta ma nastąpić 7 czerwca, więc musielibyśmy na nią poczekać jeszcze tydzień.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1335

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane