22.05.2022, 18:30Lektura na 2 minuty
Plotka

Xbox Game Pass: Mocna oferta na czerwiec. AC: Origins trafi do usługi

Assassin's Creed: Origins i For Honor: Marching Fire Edition dołączą do usługi Xbox Game Pass w przyszłym miesiącu.

Wiele wskazuje na to, że zaczyna się okres, na który czekali wszyscy abonenci Game Passa. Choć Microsoft już wcześniej zapowiedział, że gry Ubisoftu niebawem trafią na platformę, to dla fanów jest to nie lada gratka. Zwłaszcza że gigant był oszczędny w informacjach, jakie produkcje trafią na Game Passa i kiedy to nastąpi.

W końcu pojawiły się pierwsze przecieki. Według nich już niebawem możemy otrzymać pierwszą część nowego cyklu serii Assassin’s Creed.

Nowości w Xbox Game Pass:

  1. For Honor: Marching Fire Edition (PC) - 1 czerwca
  2. Assassin's Creed Origins (PC, konsole Xbox, chmura) - 7 czerwca
  3. Trylogia Shadowrun: Edycja Konsolowa - 21 czerwca

To dopiero pierwsze trzy wiadome nam tytuły, które w przyszłym miesiącu trafią do Game Passa. Oferta może ulec zmianie i to na duży plus!

Dołączenie Origins do Game Passa oznacza ekspansję marki Assassin’s Creed. W ostatnim raporcie finansowym wydawca nie ukrywa, że stara się zmaksymalizować przychody w oparciu o swoje największe gry.

Trafienie tytułu do abonamentu może być nieprzypadkowo związane z aktualizacją gry i wzbogacenie jej o tryb w 60 klatkach na konsole obecnej generacji. Zanim Ubisoft oficjalnie to potwierdzi, w szczegóły wgłębili się właściciele konta PlayStationSize na Twitterze, którzy regularnie zaglądają za kulisy PS Store’a. Informacje o aktualizacji zawierają opcję włączenia „wyższego framerate'u” na PS5. Naturalne, że skoro przygotowywana jest taka łatka na konsolę Sony, na sprzęt od Microsoftu również się pojawi.

Ubisoft dodał wcześniej opcję 60 klatek na sekundę do sequela Origins - Odysei, tytułu serii osadzonego w starożytnej Grecji.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów238

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane