31.05.2022, 08:45Lektura na 1 minutę
Plotka

Battlefield 2042 może otrzymać polską specjalistkę w 1. sezonie

DICE nie poddaje się z Battlefieldem 2042 pomimo jego spektakularnej porażki. Wciąż trwają prace na 1. sezonem.

Wciąż wiele osób ukradkiem zerka w stronę najnowszego Battlefielda, chcąc sprawdzić, czy DICE zrobi w końcu krok w dobrym kierunku. Przecież twórcy mieli przemyśleć tworzenie Battlefieldów od podstaw, co rzekomo pozwoliłoby nawet dać szansę na przywrócenie 2042 do życia. Tyle że chwilę po tym uśmiercili tryb, którym najbardziej się reklamowali. Z dobrych informacji wzięli się chociażby za poprawianie map (co wcale nie wyszło najgorzej), ale gracze przypłacili to utratą trybu Hazard Zone – a w zasadzie zakończeniem jego rozwoju, co dopiero później doprowadzi do utraty.

Pierwszy sezon Battlefielda 2042 zbliża się wielkimi krokami, a według pewnych przecieków, twórcy szykują dla nas, Polaków, coś specjalnego. Zgodnie z tweetem opublikowanym przez Temporyala, do gry może (ale nie musi) zawitać polska specjalistka Ewelina Lis, czyli „Obrończyni Gdańska”.

Temporyal znalazł tę informację (jak i kilka innych) w plikach gry. Wraz z nowym żołnierzem pojawić się mają 2 nowe specjalne śmigłowce, mapa, gadżet do wyrzutni rakiet, no i oczywiście przepustki.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie rozpocznie się sezon pierwszy, ale ma to nastąpić w czerwcu.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane