1
30.08.2022, 09:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Battlefield 2042: Nowa mapa i szczegóły przepustki bojowej

EA DICE rozpocznie drugi sezon Battlefielda 2042 już dzisiaj popołudniu.

No i mamy to. Już oficjalnie, dzisiaj o godzinie 10:00 zakończył się pierwszy sezon w Battlefieldzie 2042, a o 14:00 rozpocznie się drugi. Tym samym odblokuje się nowa zawartość, wliczając w to małą garstkę nowych broni, parę pojazdów, nową mapę, przepustkę bojową i kilka innych. W ostatnim czasie Battlefield zaczął zmierzać w dobrym kierunku, o czym przede wszystkim świadczy plan porzucenia pomysłu ze specjalistami na rzecz powrotu do klasycznych klas, które dobrze znamy z poprzednich odsłon serii. Ale to dopiero w sezonie trzecim.

DICE rzuca nowymi informacjami dość często, chcąc nieustannie przypominać graczom o istnieniu ich nowego Battlefielda i o tym, że wciąż go rozwija. Niemalże wszystko, co wejdzie z drugim sezonie, było omawiane już 4 dni temu, z wyjątkiem przepustki bojowej. Jej szczegóły ukazały się dopiero teraz.


To co z tą przepustką?

Nie powiedziałbym, że DICE wyskoczyło gdziekolwiek poza schemat, jaki możemy znaleźć w każdej innej grze: graj i zdobywaj nagrody. Małym zaskoczeniem okazała się jednak darmowa wersja battle passa, pozwalająca nam zdobyć 30 ze 100 dostępnych nagród... ale wychodzi jednak na to, że w ramach tego możemy odblokować po prostu zawartość dodaną wraz z drugim sezonem. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie twórców.

Gracze, którzy zdecydują się zakupić przepustkę, mogą liczyć na dodatkowe elementy kosmetyczne, takie jak tła karty gracza czy zawieszki na broń. Taki standardzik.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów955

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane