21
23.02.2012, 17:43Lektura na 1 minutę

Blizzard pracuje nad MMO opartym na F2P?

Choć coraz więcej gier MMO przechodzi na model F2P, lider rynku sieciówek – Blizzard – wraz ze swoim World of Warcraft pozostaje przy abonamencie. W sieci pojawiły się jednak plotki, z których wynika, że nowa gra „Zamieci” będzie oparta na F2P. Titan darmowym MMO?


Piotrek66

Redakcja serwisu Develop, powołując się na anonimowego informatora twierdzi, że nowa gra Blizzarda będzie oparta na modelu F2P. Po kilku latach od premiery World of Warcraft studio zamierza prowadzić zarówno produkcje darmowe, jak i wymagające abonamentu.

Informator Develop nie chciał zdradzić jednak, nad czym dokładnie pracuje Blizzard. Od jakiegoś czasu wiadomo jednak, że jednym z nowych projektów studia jest Titan – nowe MMO firmy. Niewykluczone jednak, że „Zamieć” ma w zanadrzu jeszcze inną grę. Całkiem możliwe też, że choć źródło Develop mówi o „nowym tytule”, będzie to odświeżona wersja World of Warcraft, ale darmowa. W sam raz na premierę Titana.

Choć World of Warcraft stopniowo traci kolejnych graczy, Blizzard pozostaje przy abonamencie. Mimo to niedawno udostępniono darmową wersję gry, która pozwala rozwinąć postać do 20. poziomu doświadczenia.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze