18
3.11.2017, 19:27Lektura na 2 minuty

BlizzCon 2017: StarCraft II: Wings of Liberty za darmo!

I to już wkrótce!

Po powitalnym bleblaniu tegoroczny BlizzCon rozpoczął się z wysokiego "C"! Blizzard podzielił się z nami pierwszą ważną deklaracją i ustami prezesa Mike Morkhaime'a zapowiedział, że kampania Wings of Liberty będzie dostępna za darmo! (I to już od 14 listopada!). Ci zaś, którzy mają ją w bibliotekach, mogą liczyć na darmowe Heart of the Swarm (Blizzard zastrzega, że by tak się stało, należy zalogować się do gry pomiędzy 8 listopada a 8 grudnia).

Co z trybami sieciowymi? Mecze pozarankingowe i przeciw AI będą dostępne od początku, ale jeśli chcecie się piąć po szczeblach sieciowej drabiny, musicie sobie na to najpierw zapracować. Jak? Wystarczy odnieść 10 "pierwszych zwycięstw dnia" we wspomnianych niezobowiązujących sparingach z komputerem lub innymi graczami. Jeśli chodzi o kooperację, bez obostrzeń i ponoszenia jakichkolwiek kosztów można wcielić się w Kerrigan, Raynora i Artanisa. Pozostali dowódcy będą dostępni tylko do 5. poziomu, potem będzie trzeba za nich zapłacić. Szczegóły znajdziecie w poniższym filmiku.

Skoro już mowa o kooperacji, wkrótce będzie można zagrać w niej nowym bohaterem, a zasadzie to ich współdziałającą dwójką: kapitanem Hyperiona, Mattem Hornerem, i jego osobliwą różowowłosą "wybranką" Mirą Han. Oto co będą potrafili:

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3457

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane