1
26.01.2023, 12:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Polskie MMO Broken Ranks obchodzi pierwszą rocznicę, znamy dalsze plany rozwoju

Whitemoon Games obchodzi rocznicę Broken Ranks – z tej okazji podzieliło się statystykami, planami dalszego rozwoju, małym upominkiem i przygotowali konkurs.


Patryk „Delighter” Żelazny

Pod koniec zeszłego roku mieliśmy zbiór bardzo ważnych rocznic w naszym giereczkowym świecie, ale wszystkie przekraczały dyszkę, jak nie piętnastkę. Może więc warto rzucić okiem na coś dużo młodszego? Zwłaszcza że nasze rodzime Whitemoon Games z okazji pierwszych urodzin Broken Ranks, czyli polskiego, odschoolowego MMORPG, przygotowali nie tylko podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, ale do tego plan nadchodzącej zawartości i pewien upominek dla swoich graczy. Jeśli natomiast nie jesteście jednymi z nich, to możecie udać się do tekstu informującego, jak najlepiej zacząć swoją przygodę.


Rok zaliczony, statystyki są. Co dalej?

Zacznijmy może od samego początku – przez ostatni rok developerzy dorzucali do gry nową zawartość. Nie zabrakło w tym nawet 4 dużych lokacji, dodatkowych zadań, wydarzeń okolicznościowych, systemu osiągnięć i wielu innych rzeczy. Z roadmapy na 2023 wiemy, że twórcy nie zamierzają zwalniać i już w pierwszym kwartale mają się pojawić chociażby nowy cykliczny event, nowe instancje, nowa kraina i kolejny akt głównej fabuły. Roadmapę znajdziecie W TYM MIEJSCU, a wszystkie informacje o atrakcjach z okazji rocznicy na oficjalnej stronie gry.

Wśród rocznicowych aktualności znajdziemy również grafikę ze statystykami obejmującymi wydane złoto przez wszystkich graczy, liczbę ich śmierci, zdobytego expa i tak dalej.

Broken Ranks statystyki roczne
Whitemoon Games

Nie dość, że prezent...

Tam, gdzie są urodziny, są i prezenty. W naszym giereczkowie wygląda to trochę inaczej, bo mimo że to Broken Ranks jest starsze o rok, twórcy mają coś małego dla swoich graczy. W tym przypadku jest to darmowe 7 dni konta premium, które zostaną dodane do waszego konta, jeśli logowaliście się na przestrzeni ostatnich 30 dni (jeśli macie już konto premium, wasz czas zostanie wydłużony o tydzień). Jeśli jednak się nie logowaliście, to nic nie szkodzi – musicie po prostu odwiedzić swoją skrzynkę pocztową i odebrać nagrodę stamtąd.


...to jeszcze konkurs

No i owszem, Whitemoon Games przewidziało również konkurs artystyczny w 3 kategoriach:

  • Literackiej,
  • Plastycznej,
  • Wideo.

Która jest od czego – to chyba bardzo łatwo się domyślić. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ, a na stronie developerów adres e-mail, na który należy wysłać prace. Ale trzeba zakasać rękawy i się pospieszyć, bo czas na zgłoszenia upływa 1 lutego.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1145

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane