30.05.2022, 08:15Lektura na 2 minuty
Plotka

Call of Duty: Modern Warfare 2 być może przywróci serię na Steama

Jakiś czas temu prawie wszystkie gry z serii Call of Duty przestały być dostępne na Steamie, ale być może Activision zmieniło plany.

Po zapowiedzeniu najnowszego Call of Duty: Modern Warfare 2 wielu graczy, w tym ja, mocno trzyma kciuki za twórców, żeby wyciągnęli wnioski z poprzednich odsłon, w tym szczególnie z Vanguarda (nawet twierdzą, że to zrobili). Niedawno ukazał się teaser, który zdradził nam datę premiery najnowszej części. Patrząc na to, że zagramy jeszcze w tym roku, można powiedzieć, iż sprawy potoczyły się dość szybko.

Bardziej zorientowani gracze w Call of Duty wiedzą, że niestety dużej części tytułów z serii nie znajdziemy na Steamie, nie mówiąc już o innych platformach – oczywiście poza Battle.netem. Wygląda jednak na to, że słowa o „nowej erze Call of Duty” mogą faktycznie przemieniać się w czyn, ponieważ jest szansa na powrót serii do sklepu Valve (no dobra, to dopiero mały kroczek, ale przynajmniej do przodu).

Jednak chciałbym od razu ostudzić entuzjazm, ponieważ na tym etapie jeszcze nie ma się co za bardzo ekscytować. Wszystko zaczęło się od postu na reddicie, w którym jeden z użytkowników zauważył arty z najnowszego Call of Duty – pokazywały mu się właśnie na Steamie przy niektórych grach z serii w dolnej części strony z DLC.

Nie trwało to jednak długo: już w tym momencie obrazek został zastąpiony jednolitym tłem.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów538

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane