25.08.2023, 10:30Lektura na 2 minuty

Call of Duty: Modern Warfare 3 – Znamy datę i szczegóły beta-testów

Activision potwierdza kolejne plotki. Wiemy, kiedy i na jakie platformy spodziewać się pierwszych testów beta w Call of Duty: Modern Warfare 3.


Patryk „Delighter” Żelazny

Kolejny dzień, kolejne informacje o nowym Call of Duty. Na szczęście wyszliśmy już ze strefy plotek i wieści coraz częściej przychodzą od samego Activision. Sporo rzeczy zostało ujawnionych na pokazie tydzień temu i jeden dzień przed nim (w tym chociażby o największym jak dotąd trybie zombie). Z kolei na Gamescomie twórcy pokazali kampanię.

Wiemy, że zabawę zaczniemy na początku listopada, ale po drodze mają na nas czekać jeszcze beta-testy, o czym się mówiło już w lutym tego roku. W tamtym czasie trochę dat podał nam Tom Henderson. Okazuje się, że jak na razie skuteczność ma na wysokim poziomie, ponieważ pierwszej serii testów rzeczywiście doczekamy się 6 października, jedynie na PS4 oraz PS5 – co przy okazji potwierdza niedawne plotki. Ale jest pewien haczyk, bo tego dnia dostęp do gry uzyskają tylko osoby, które zdecydują się na preorder. Pełna i szczegółowa lista dat z beta-testów prezentuje się następująco:

  • od 6 do 7 października – PS4 i PS5 dla osób zamawiających przedpremierowo;
  • od 8 do 10 października – PS4 i PS5 dla wszystkich (otwarta beta);
  • od 12 do 13 października – Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC dla osób zamawiających przedpremierowo + PS4 oraz PS5 dla wszystkich;
  • od 14 do 16 października dla wszystkich na wszystkich platformach.

Jak widać, trochę jest to zagmatwane i przekombinowane, ale fajnie, że w ogóle jest.

Call of Duty: Modern Warfare 3 ma swoją premierę zaplanowaną na 10 listopada i tytuł ukaże się na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S. Ponadto, w swoim czasie, powinien ukazać się także na Nintendo Switchu.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze