26.03.2024, 13:15Lektura na 2 minuty

Call of Duty: Warzone otrzyma kultową mapę z Black Opsa

W Call of Duty: Warzone szykowany jest powrót miejsca dobrze znanego fanom cyklu Black Ops.

Minęło dopiero kilka dni od debiutu mobilnej wersji Call of Duty: Warzone, a już Activision raczy nas kolejnymi nowościami. Ta swoją drogą, jak podaje Gamesindustry.biz, już zaczęła na siebie nieźle zarabiać. Tymczasem zarówno do wersji mobilnej, jak i reszty z nich, dodana zostanie mapa, która pojawiła się lata temu jeszcze w pierwszej odsłonie serii spin-offów o podtytule Black Ops.

Swój powrót zaliczy Rebirth Island, pojawiająca się w trzynastej misji Call of Duty: Black Ops. Wyspa w grze należała do Sowietów, którzy w tamtejszej bazie pracowali nad różnego rodzaju bronią. Tam protagonista wraz z jego towarzyszami poszukiwali Friedricha Steinera, który był odpowiedzialny za stworzenie broni chemicznej Nova 6. Teraz zaś w Call of Duty: Warzone sami będziemy mogli zwiedzić wyspę już od 3 kwietnia.

Twórcy przygotowali także zwiastun mapy, który został ujawniony na kanale YouTube już o 16. Ponadto dla każdego gracza Warzone przygotowano mały prezent – po odpowiedzeniu na ten post z użyciem hashtagu #REBIRTHDAY otrzymacie plan broni Caked Up wraz z pojawieniem się Rebirth Island w Warzone’ie. Za rogiem czai się również 3 sezon w Warzone’ie, który rozpocznie się 8 kwietnia. Więcej szczegółów w tym temacie znajdziecie na stronie gry pod tym linkiem.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał Gąsior

Gracz kiszący się przez większość życia na słabiusieńkim pececie, stąd pałający miłością do kilku tytułów wydanych przed swoim rokiem urodzenia jak Thief 2 czy Heroes III. Niezdrowo analizujący spójność mechanik gry ze światem przedstawionym. Zawsze daje najwięcej punktów w charyzmę. Fortnite spalił mu zasilacz.

Profil
Wpisów174

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze