24.08.2018, 11:08Lektura na 1 minutę

Call of Duty: WWII – W czwartym DLC nie polatamy sterowcem, ale za to odkryjemy tajemnice UFO [WIDEO]

Nie zabraknie też zmagań z zombiakami.


Rafał „hraboll” Pieczka

Poznaliśmy zawartość czwartego (po The Resistance, The War Machine oraz United Front), a zarazem ostatniego dużego rozszerzenia do Call of Duty: WWII. Pakiet The Shadow War zaoferuje nam trzy mapy do standardowych trybów wieloosobowych – Airship (walczymy o przejęcie kontroli nad sterowcem ulokowanym w tajnej bazie wroga w Alpach), Chancellery (walczymy na terenie francuskiego kompleksu budynków rządowych) oraz Excavation (przenosimy się do algierskiej kopalni).  Z kolej tryb wojny zostanie wzbogacony o misję Operation: Arcane, która zabierze nas do austriackiego ośrodka badawczego w celu dokonania kradzieży tajnych schematów i technologii. Co istotne, w trakcie operacji gracze będą mogli korzystać z szerokiej gamy prototypowych broni. Na koniec należy wspomnieć o kolejnym rozdziale do kampanii z zombiakami. The Frozen Throne najprawdopodobniej rozgrywa się kompleksie podziemnych jaskiń.

Dodatek zadebiutuje 28 sierpnia na PS4. Posiadacze PC i XBO na podobne wydarzenie poczekają do końca przyszłego miesiąca. Warto dodać, że posiadacze przepustki sezonowej mogą liczyć na bonus zwany Party Up Map Access. Dzięki niemu będziemy bawić się na nowych mapach ze znajomymi, którzy nie posiadają zapowiedzianego właśnie dodatku. Specjalna oferta ma obowiązywać od 28 sierpnia do 28 października.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane